Romainas Dumas | Scanpix nuotr.

Romainas Dumas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Saudo Arabijoje startavo 42-asis Dakaro ralis. Šioje šalyje jis rengiamas pirmą kartą istorijoje. Jau pirmąją dieną netrūko dramos, o iš ralio pasitraukė ne vienas ekipažas.

Keturračių įskaitoje prancūzas Axelis Dutrie („Yamaha“) startavo labai sėkmingai ir po trijų tarpinių finišų dalijosi pirmą vietą su čiliečiu Ignacio Casale („Yamaha“). Deja, 134-ajame kilometre A.Dutrie pateko į avariją ir jam prireikė medikų pagalbos. Pranešama, kad vieno iš Dakaro favoritų ralis jau baigėsi.

A.Dutrie du kartus Dakaro ralyje yra patekęs į dešimtuką, o kartą yra buvęs net 5-as, tačiau pastaruoju metu jį persekioja nesėkmės. Pernai prancūzui Dakaras baigėsi po antrojo etapo. Nebaigė jis ir 2018 m. Dakaro.

Dakaras baigėsi ir 2017 m. 7-ą vietą užėmusiam prancūzui Romainui Dumas. Jo „RD Limited“ automobilis 65-ajame kilometre užsiliepsnojo.

„Turėjome laiko tik sustoti ir iššokti iš automobilio. Stabdyti gaisrą buvo per vėlu“, - sakė R.Dumas.

Dar trumpiau 2020 m. Dakaras tęsėsi Willy Jobardui. Prancūzas jau 13-ajame kilometre krito nuo motociklo ir išsinarino petį. Jis 13-ą kartą startavo Dakare ir net 9-ą sykį jo nebaigė.

Trasoje įstrigo lenkas Jakubas Przygonski. Trečioje vietoje važiavusio lenko „Mini“ patyrė techninį gedimą, įveikus 146 km. Buvo abejojama, ar jis galės pratęsti lenktynes. Jis prarado daugiau nei 5 valandas, bet pagaliau pajudėjo ir galiausiai finišavo. J.Przygonski nuo V.Žalos atsiliko 5 val. 59 min. 36 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų