Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

„Agrorodeo“ ekipažas dar neprasidėjus Dakarui džiaugiasi draugyste su „X-Raid“ fotogalerija

2020-01-04 13:07
„Agrorodeo“ ekipažas techninėje komisijoje | Edgaro Buiko nuotr.

„Agrorodeo“ ekipažas techninėje komisijoje | Edgaro Buiko nuotr.

 Naujai įsigytas „MINI John Cooper Works Rally“ automobilis „Agrorodeo“ komandai buvo labai didelė investicija. Tačiau kiek daug neįkainojamų priedų lietuviška ekipa gavo už sumokėtus pinigus pamatė tik atvykusi į Saudo Arabiją. Tai – „X-Raid“ gamintojų ir inžinierių dėmesys lietuviams.

Dakaro formalumai, administracinės ir techninės komisijos įprastai atima itin daug laiko ir nervų lenktynininkams. Tačiau į naujai įsigytą „MINI“ šiemet persėdęs Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas šiemet techninę komisiją praėjo kaip niekada greitai. Juos nustebino automobilio gamintojo „X-Raid“ suteikta pagalba.

„Techninė komisija praėjo tikrai puikiai. Įveikėme ją greičiau nei įprastai, nes tuo metu automobilius patikrinimui varė ir visa gamyklinė „X-Raid“ komanda. Labiausiai džiugina tai, kad jie betarpiškai rūpinasi ir mūsų automobiliu ir jaučiamės tikrai globojami. „X-Raid“ inžinieriai neišvažiavo pro garažo, kuriame vyko automobilių patikrinimai, vartus, kol nebuvo išvarytas mūsų mažylis“, – bendradarbiavimu su aukščiausio lygio gamintojais džiaugėsi „Agrorodeo“ ekipos lenktynininkas Vaidotas Žala.

Lietuvių „MINI John Cooper Works Rally“ prižiūrės „Agrorodeo“ komandos inžinieriai. Nepaisant to, pas juos palapinę reguliariai užsuks ir „X-Raid“ inžinierius, kurio užduotis  yra nuskaityti Vaidoto ir Sauliaus „Minio“ variklio kompiuterio duomenis, patars mechanikams ką ir kaip daryti.

„Nepaisant to, kad automobilį aptarnaujame patys, jie atsako į visus mums kylančius klausimus ir betarpiškai padeda. Šis draugiškas ir nuoširdus bendradarbiavimas kol kas yra viena iš geriausių investicijos į „MINI“ dalių“, – geros nuotaikos neslėpė V. Žala.

Šiandien, šeštadienį – podiumas. Sekmadienio ryte – pirmasis greičio ruožo startas. Dakaro ralis Saudo Arabijoje vyks pirmą kartą, tad dauguma dalyvių nežino greičio ruožų specifikos. Vaidotas Žala po dalyvių susirinkimo minėjo sužinoję tik tiek, kad pirmasis etapas bus akmenuotas, kopų bus nedaug. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
KREPŠINIS