Felipe Palmeiro ir Benediktas Vanagas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

Felipe Palmeiro ir Benediktas Vanagas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

 Inbank team Pitlane“ šių metų Dakaro ralyje nusprendė praleisti prieš startą įprastai atliekamus testus. Benediktas Vanagas paaiškino, kad to priežastis paprasta – paskutinę akimirką radusi šturmaną komanda tą laiką skyrė kitų užduočių sprendimui. Lenktynininkas pridūrė, kad testai visuomet yra labai svarbūs ir reikalingi. Pagal išankstinį komandos planą, kuris buvo paruoštas dar prieš mėnesį, atvykę į Saudo Arabiją ir atsiėmę automobilį, „Inbank team Pitlane“ turėjo dalyvauti testuose. Visgi šios minties teko atsisakyti.

„Kai pasikeitė situacija ir reikėjo rasti šturmaną, atsirado papildomų reikalų, kuriuos reikėjo sutvarkyti. O laikas tam padaryti buvo ribotas“, – kalbėjo B. Vanagas.

Jis pridūrė, kad ir dabar su F. Palmeiro kalba, kaip dalinsis atsakomybes. Taip pat tenka pažindinti portugalą su automobilius, nes jis yra „Mini“ komandos šturmanas ir puikiai pažįsta tą automobilį, tačiau ne „Toyota Hilux“. Minties atsisakė dar ir dėl to, kad organizatoriai šiais metais dalyviams skyrė tik nedidelį žemės plotą ir jame leido bandyti automobilius.

„Šiandien padarėme kelių testą, važiavome pagal kelių eismo taisyklės, išbandėme, kaip veikia tam tikri klavišai. Tai nėra idealus variantas, tačiau tokia situacija“, – dėstė B. Vanagas.

Jis pridūrė, kad automobilis buvo išbandytas prieš išsiunčiant į Saudo Arabiją. Kalbėdamas apie galimybės patekti tarp geriausiųjų dešimtuką B. Vanagas buvo atsargus. Anot jo, tai priklausys ne tik nuo to, kaip pavyks rasti bendrą kalbą su F. Palmeiro, bet ir nuo kitų ekipažų bei jų rezultatų.

B.Vanagas taip pat kalbėjo ir apie klastingą ir neatpažintą virusą pasigavusio šturmano Sebastiano Rozwadowskio sveikatą bei ateitį su juo.

„Sebo sveikata stipriai gerėja. Mes su juo susirašinėjame, šiandien jis yra išleidžiamas iš ligoninės, nes nebėra reikalo jo prižiūrėti 24 valandas per parą. Vis dar nėra žinoma, kas jam buvo, bet reikėtų surasti, koks tai buvo virusas.

Tai, kas atsitiko – perkūnas iš giedro dangaus. Manau, kad Sebui tai buvo nemažas sukrėtimas, jis yra atsakingas žmogus ir tikrai labai pergyveno. Jis taip pat labai daug dirbo, kad surastume šturmaną. Jis sakė, kad tikrai turėjo daug svarstymų ligoninėje, tačiau plačiau su juo kalbėsime jau po Dakaro, nes dabar reikia susitelkti į jį“, – atskleidė B.Vanagas.

Šiemet Dakaro ralyje B. Vanagas dalyvauja su naujuoju šturmanu Felipe Palmeiro. Iš Pietų Amerikos į Saudo Arabiją persikėlęs Dakaro ralis startuoja sausio 5 d. Džedos mieste. Dalyvių lauks 12 lenktynių dienų ir, kaip įprasta, viena poilsio diena. Ekipažams reiks įveikti 7,5 tūkst. kilometrų, iš kurių 5 tūkst. kilometrų lenktyniniu tempu. Dakaras ralis finišuos sausio 17 d. Qiddiya mieste, netoli Saudo Arabijos sostinės Rijado.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

LevisJeans
2020-01-05 11:00:35
Reshala na CE youtube. Rekomenduoju
Atsakyti
ai ai
2020-01-03 19:25:45
jau verkia net "dakarui" neprasidejus.
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City