Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, tačiau su Memfio „Grizzlies“ (13/22) komanda patyrė pralaimėjimą.

Jo ekipa svečiuose 123:128 (42:26, 18:37, 37:27, 26:38) nusileido Sakramento „Kings“ (12/22) klubui.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Memfio komanda pirmoje mačo pusėje pirmavo 20 taškų persvara, bet galiausiai pranašumą išbarstė.

Likus žaisti 4:52 minutei De‘Aaronas Foxas išvedė „Kings“ komandą į priekį 108:106. Vėliau po Richauno Holmeso taškai priešpaskutinę mačo minutę didino „Kings“ persvarą iki aštuonių taškų ir svečiai neišsigelbėjo.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (7 rez. perd.), Jae Crowderis 19, Jarenas Jacksonas ir Jonas Valančiūnas po 18, Dillonas Brooksas 15.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 27 (9 rez. perd.), Buddy Hieldas 26, Richaunas Holmesas 18, Harrisonas Barnesas ir Bogdanas Bogdanovičius po 16.