Ioannis Sfairopoulos | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Ioannis Sfairopoulos | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Tel Avivo „Maccabi“ treneris Ioannis Sfairopoulos po pralaimėtų rungtynių Kauno „Žalgirio“ komandai kalbėjo apie sėkmės trūkumą.

„Manau, kad šiandien kovojome, atidavėme visą save. Kol kontroliavome situaciją ir nepraleidome lengvų taškų, laikėmės. Atitrūkę praradome koncentraciją, „Žalgiris“ iniciatyvą perėmė spaudimu, greitomis atakomis. Mes kovojome iki galo, bet prametėme keletą lengvų metimų iš po krepšio, fortūna nebuvo mūsų pusėje.

Nesu laimingas dėl pralaimėjimo, bet žaidėjų atsidavimas mane džiugino. Reikia suteikti jiems pagarbos dėl tokios kovos, tai gerai parodo jų charakterį“, – teigė graikas.

Tel Avivo ekipa turėjo verstis be traumuotų Scottie Wilbekino, Othello Hunterio, Tariko Blacko, Omri Casspi, Nate‘o Wolterso bei Johno DiBartolomeo.

„Nenoriu apie tai kalbėti, turime žaidėjus, kurie gali aikštėje atiduoti labai daug. „Žalgiris“ čia pralaimėjo keletą rungtynių, tačiau visada kovėsi ir yra tikrai gera komanda“, - sakė treneris. 

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton