Antanas Juknevičius pasakoja istoriją | „Stop“ kadras

Antanas Juknevičius pasakoja istoriją | „Stop“ kadras

 Lietuvos ekipažai jau atsiėmė savo automobilius ir įsikūrinėja pirmame Dakaro biuvake.

Antanas Juknevičius judėdamas Saudo Arabijos keliais buvo sustabdytas policijos, jam buvo grasinama uždėti antrankius, tačiau vėliau sulaukė paties viršininko pasiūlytos palydos.

„Iš uosto išvažiavome pirmi. Padarėme du posūkius, o po tiltu miegojo policininkas. Atsibudo, žiūriu „mirgalkės“, signalai, per šoną jau rodo – kur jūs buvote, metus laukiau.. Užblokavo, nei žodžio angliškai nekalba. Sakė „no, no no“, šiam automobiliui negalima, jau ant tralo kabina. Matau, kad nieko nesusišnekėsime, rodau, kad skambintų savo bosui. Dar rodžiau jam, kad patrauksiu automobilį, bet jis man rodo, kaip aš čia važiavau, antrankius uždės. Buvo tikrai piktas. Vėliau kažkam paskambino, atvyko tas bosas po 10 minučių, išlipa plačiausia šypsena, papasakojo, kad JAV gyveno 8 metus, patikino, kad viskas gerai ir mus palydės, o tas pirmasis liko it musę kandęs“, – pasakojo A.Juknevičius.

2020-ųjų Dakaro ralis. Technikos atsiėmimas ir pirmasis biuvakas

Technikos atsiėmimas, policija, biuvakas ir visi kiti vakar dienos įspūdžiai #fullattack #KREDA ___________________ Car pick up, police, fist bivouac and everything else that happened yesterday #Dakar2020 #Dakarinsaudi

Posted by Antanas Juknevičius on Thursday, January 2, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų