Carmelo Anthony | Scanpix nuotr.

Carmelo Anthony į „Madison Square Garden“ areną grįžo galingu žaidimu, tačiau su Portlando „Trail Blazers“ (14/21) patyrė pralaimėjimą.

Ji svečiuose 93:118 (27:25, 21:26, 29:32, 16:34) nusileido Niujorko „Knicks“ (10/24) krepšininkams.

C.Anthony žaidė 31 minutę, pelnė 26 taškus ir atkovojo septynis kamuolius. Puolėjas pataikė 11 metimų iš 17.

Jam tai yra rezultatyviausias sezono mačas, o tai buvo ir pirmoje dvikova prieš „Knicks“ ekipą jų arenoje nuo įvykusių mainų prieš daugiau nei dvejus metus.

„Knicks“ komanda šiąnakt laimėjo trečią kartą iš eilės – jai tai yra ilgiausia pergalių serija.

Niujorko klubas rungtynes perlaužė paskutiniojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 14-0 ir pabėgo į priekį.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai laimėjo 34:16.

Ignas Brazdeikis nugalėtojų gretose nebuvo registruotas.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 26 (7 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as ir C.J.McCollumas po 17, Damianas Lillardas 11 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kentas Bazemore‘as 9.

„Knicks“: Julius Randle‘as (13 atk. kam.) ir Mitchellas Robinsonas po 22, Marcusas Morrisas 18, Bobby Portisas 17.