„Liverpool“
90+4 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Garethas Bale'as ir Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as ir Thibautas Courtoisas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ vartininkas Thibautas Courtoisas metė iššūkį savo komandos draugui Garethui Bale'ui, jog šis įrodytų kritikams, kad išmoko ispanų kalbą.

G.Bale'as iki šiol buvo dažnai kritikuojamas ne tik dėl traumų ar banguojančios formos, bet ir dėl to, kad esą per tiek metų Madride neišmoko ispanų kalbos.

Valas iki šiol vengia viešai kalbėti ispaniškai, bet „Real“ vartininkas tikina, kad jis sugeba tai daryti puikiai ir metė iššūkį tai įrodyti visiems.

„Esu toks, kuris lengvai su kitais sutaria. Kalbu keturiomis kalbomis, mokykloje taip pat studijavau vokiečių kalbą, šiek tiek kalbu ir ja. Kadangi komandoje yra tiek daug brazilų, po truputį mokausi ir portugalų.

Mėgstu pasikalbėti su G.Bale'u angliškai, tačiau jis daug geriau kalba ispaniškai nei dauguma mano. Jis galėtų laisvai kalbėti ispaniškai interviu metu. Daug su juo kalbuosi, taip par mėgstu golfą. 

Jis daro viską, kad laimėtų rungtynes. Žmonės dažniausiai prie jo kabinėjasi dėl tų pačių dalykų: golfo, kalbos. Norėčiau pamatyti, kaip jis duoda interviu ispaniškai, kadangi persirengimo kambaryje jis kalba puikiai ir pats gerai supranta šią kalbą.

Bet tai yra jo sprendimas, jeigu jam labiau patinka kalbėti angliškai. Kalbėjimas ispaniškai tiesiog padėtų užčiaupti tuos, kurie vis priekaištauja dėl to ir jie pamatytų, kad jis yra atsidavęs“, – teigia „Real“ vartininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų