Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Jaudinuosi... Labiau negu prieš kovą „Siemens“ ar „Žalgirio“ arenoje. Net nežinau, kodėl, – prieš kovą „MMA Bushido 78“ turnyre, vykusiame šeštadienio vakarą Tauragėje, prisipažino „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ kovotojas Dovydas Rimkus.

Po kelių sekundžių įsimintinais išėjimais į ringą ir abejingų nepaliekančiomis kovomis pagarsėjęs dvidešimtmetis kovotojas pajuokavo: „Žinokite, vaidinu, kad jaudinuosi. Nenoriu, kad visi galvotų, jog esu mašina“, – nusijuokė jis.

Nesvarbu, kur, nesvarbu, kokia publika stebi – D.Rimkus visuomet yra parengęs staigmenų.

Žengdamas į ringą jis jau buvo įsikūnijęs į filmo „Matrica“ herojų Neo, rožių keliu žingsniuojantį jaunuolį, Imperatorių, laukinį žmogų. Šeštadienio vakarui buvo parengtas „pimp’o“ vaidmuo.

Šokių žingsnelių netrūko nei žengiant nei būnant ringe – žiūrovai liko patenkinti, o jaunasis kaunietis po trijų raudų kovos įveikė Denysą Kryvošejyvą iš Ukrainos.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Stengiausi šioje kovoje parodyti kuo daugiau egzotikos, šiek tiek stiliaus, bet buvo ir rizikos, – po pergalės sportas.lt sakė D.Rimkus. – Matėsi, kad varžovui neretai pritrūkdavo vos kelių milimetrų iki tikslaus smūgio. Džiaugiuosi, kad pavyko visų jų išvengti“.

D.Rimkus prisipažino, kad ringe nuolat stengiasi kuo daugiau atsipalaiduoti. „Ir jausti plaukimą... Noriu jausti kovos srovę, – kalbėjo jis. – Stengiuosi įjungti intuiciją. Nes kuomet užsidengiu, užsidarau gynyboje, man pasidaro labai sunku susiorientuoti, kur kas mažiau matau. Nuleidęs rankas jaučiuosi atsipalaidavęs, prarandu mažiau jėgų. Tai yra nerealus, neapsakomas jausmas. O jeigu pavyksta išvengti smūgio, pajaučiu, kaip šiurpuliukai perbėga per kūną, pasijaučiu tarsi „matricoje“.

Sulaukęs klausimo, ar jau žino, kur veda kovotojo kelias, D.Rimkus buvo atsargus. „Kol kas pasiduodu srovei, kuri mane neša, – teigė jis. – Investuoju į save, savo įvaizdį, šou. Kiekvieną kartą noriu nustebinti žmones, perteikti savo emocijas. Džiaugiuosi, kad žiūrovai mane palaiko. Jų energija man suteikia labai daug jėgų“.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Kovotojas teigė anksčiau tik stebėjęs garsiausius pasaulio kovotojus ir žavėjosi jų gerbėjais.

„Ir netgi pats svajodavau su tais kovotojais nusifotografuoti, – nusišypsojo D.Rimkus. – O dabar žmonės nori nusifotografuoti ir su manimi. Neįtikėtina. Sako, kad suteikiu jiems motyvacijos. Tai yra labai geras jausmas. Širdį užlieja jausmas, kad darau, kažką labai gero“.

Daugiau triukų ir bajeriukų – neišvengiamas D.Rimkaus karjeros scenarijus. „Tačiau taisysiu ir visas klaidas, kurias darau ringe, dar rimčiau žiūrėsiu į sportinį režimą. Tai neišvengiama, jei noriu kilti dar aukščiau. Yra, kur tobulėti. Gal pasikartosiu, bet priminsiu, kad į kiekvieną treniruotę einu tarsi naujokas, nes dar toli gražu iki to, ko pats iš savęs noriu, bet jau pagaliau galiu žiūrėti ir džiaugtis savo kovomis, – sakė D.Rimkus.

 

Lapkričio mėnesį Vilniuje D.Rimkus turėjo suremti pirštines su klubo „Titanas“ auklėtiniu Matu Pultaražinsku. Tačiau ilgai laukta dvikova neįvyko dėl varžovo patirtos traumos.

„Sunku pasakyti, ar ši kova įvyks. Viskas priklauso nuo KOK turnyrų organizatorių, – apie tai kalbėjo D.Rimkus. – Ką man paskirs, su tuo ir kovosiu. Svarbiausia, kad priešininkas būtų stiprus, nes noriu tobulėti“.

„MMA Bushido 78“ rezultatai:

Gytis Litvinenka (Lietuva) VS. Ilja Jasinskis (Latvija) – MMA, -61 kg, teisėjų sprendimu;

Tautvydas Tamošaitis (Lietuva) VS. Aleksandr Krasjakov (Latvija) – MMA, -70 kg, rankos laužimas; 


Dovydas Levickis (Lietuva) VS. Dionis Denisov (Latvija) – K1, -63 kg, teisėjų sprendimu;


Deividas Daividavičius (Lietuva) VS. Mantas Navickas (Lietuva) – MMA, -74 kg, skausmingas veiksmas;


Kristupas Ivanauskas (Lietuva) VS. Maksimas Tarantevičius (Lietuva) – Boksas, -70 kg, KO;

Naglis Kanišauskas (Lietuva) VS. Bohdan Kotlovjanov (Ukraina) – MMA, -86 kg, rankos laužimas;

Dovydas Rimkus (Lietuva) VS. Denys Kryvošejyv (Ukraina) – KOK, -72 kg, teisėjų sprendimu;


Vitoldas Jagėlo (Lietuva) VS. Aleksan Greichas (Rusija) – MMA, -75 kg, smaugimo veiksmas;


Saulius Bucius (Lietuva) VS. Valentin Mazurenko (Ukraina) – MMA, -75 kg, KO;


Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

:D
2019-12-31 14:06:47
Nieko pries neturiu, bet juokingai atrodo kaunasi pries visokius vidutiniokus ar net zemesnio lygio nei vidutinybes, o šou daro kaip ufc magregoras koks :D Sudalyvauk bent kokiam tarptautiniam turnyre su pajegesniu varzovu ( ne KOK:D) tai sekancia kova šou nebedarytum;) Pirma pergales o tada jei sekasi gali galvoti apie sou bet pas tave viskas atvirksciai. O ant manes galit nepult as nesireklamuoju, nekovoju ir sou pries visa lietuva nedarau, nesimaivau o esu savo vietoj.... O jo vietoj ir vaidinimo lygi turetum rodyt auksta klase kovojimo ko isvis nera....
Atsakyti
Boxxer
2020-01-01 14:24:37
Tai dar pirma reikia pamatyt kaip jis buksuojas :) belekaip belekur svarbu dauzyt, sako nuleides rankas man geriau, maciau gynybos nulis viena banke gera ir butu gulejas :)
Arunas
2019-12-30 12:16:12
Su PUPU DEDE zmones irgi noriai fotografuojasi:))
Atsakyti
Rio
2019-12-30 11:49:26
Dzamalas su kailiniais
Atsakyti
T
2019-12-30 08:34:14
Cia tu taip manai,o jis mano kitaip..kas teisus?
Atsakyti
hm
2019-12-30 02:36:47
Šoumenas , manau sulauktum daugiau demesio ir pagyru jei butum santuresnis ir šou darytum ringe efektyviai laimedamas kovas , o ne pries lipant i ringa...Sieki perziuriu daugiau sekeju ir panasiu nesamoniu , bet kovotojo kelias manau turetu buti kitoks...
Atsakyti
Tomas
2019-12-30 16:19:17
don't hate, accelerate.
to hm
2019-12-30 21:29:54
Kovotojo kelias but skurdziu anoniminiu komentaru rasytoju