Artūras Milaknis | „Žalgirio“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (4/12) komanda devynių pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė iškovodama triuškinamą pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 98:75 (21:13, 22:22, 25:15, 30;23) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (6/10) krepšininkus.

Žalgiriečiams tai yra didžiausia sezono pergalė ir laimėti nesutrukdė tai, jog žaidė be Mariaus Grigonio ir Jocko Landale'o.

Rezultatyviausi buvo po 19 taškų pelnę Artūras Milaknis ir Zachas LeDay'us.

Lietuvos čempionams tai buvo priešpaskutinės pirmojo rato Eurolygos rungtynės bei paskutinis šių metų mačas šiame turnyre.

Pirmąsias trejas žaidimo minutes pirmavo „Bayern“ komanda, bet vėliau geriau žaidė „Žalgiris“.

Svečiai 13-ąją žaidimo minutę po Luko Lekavičiaus metimo atitrūko 30:15. Tačiau vėliau žalgiriečių puolimas užstrigo, kurių persvara vienu metu buvo sumažėjusi iki šešių taškų.

Zacho LeDay‘aus baudų metimai prieš ilgąją pertrauką didino skirtumą 43:35.

Per antrąją mačo pusę svečiai žaidė dar geriau puolime. Jie per likusius du kėlinius įmetė 55 taškus, praleido 38 ir vienu metu pirmavo 26 taškų persvara.

„Žalgiris“ pataikė 59,5 proc. dvitaškių, 46,4 proc. tritaškių ir atliko 29 rezultatyvius perdavimus. Suklydo vos septynis kartus.

„Bayern“: Danilo Barthelis 20 (4/7 tritaškių, 5 atk. kam.), Paulas Zipseris 13, Nihadas Djedovičius (3/5 tritaškių) ir Petteri Koponenas (3/3 tritaškių) po 9, Maodo Lo 8 (7 rez. perd.).

„Žalgiris“: Zachas LeDay‘us (6/9 dvitaškių, 5 atk. kam.) ir Artūras Milaknis (5/8 tritaškių) po 19, K.C.Riversas 18 (4/6 tritaškių), Thomasas Walkupas 13 (11 rez. perd., 3 per. kam.), Nigelas Hayesas 12 (2/6 tritaškių).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Emma
2019-12-28 10:44:05
Nоr­it­e su­sіr­asti m­еrg­iną v­iеn­ai nаk­čiai? Sv­еiki аtv­ykę - GetM­eet­s.co­m
2019-12-28 00:46:43
Zalgiris 17-18 vieta galutinei.kurva kominis is paskutiniu jegu bandau parasyt taisiklingai.nes jau pzda
egis
2019-12-28 14:42:44
Žiūrėk neprisišik į triusikus besistengdamas rašyt "taisyklingai".
kasaras
2019-12-27 23:33:33
valio zalgiriui!galbut pagaliau pavyks atsiplest nuo dugno ir iskovot taip reikalingas dar 15 pergaliu,kad tvirtai patekt i top8
1410
2019-12-27 23:26:09
vel Zalgirio vyrai sutriuskino vokiecius,durklais taikliais iskovojo puikia pergale kai ir senoveje.
egis
2019-12-27 23:24:43
Na puikų žaidimą tiek gynyboj, tiek puolime parodė "Žalgiris", o Th.Wallkup turbūt geriausias rungtynes sužaidė,kaip įžaidėjas, K.C Rivers parodė atsigavimo ,kaip snaiperio ženklus, A.Milaknis sužaidė superuniversaliai ne vien tik mesdamas tritaškius, bet ir prasiveržimais po krepšiu,sužaisdamas užtikrintai gynyboj. Šaunuoliai žalgiriečiai pasidarė sau puikią dovaną Naujųjų metų proga. Visus "Žalgirio" fanus su pergale, na, o rytfaniam šiandien gedulo diena, neišeis palot ant "Žalgirio".