Cristiano Ronaldo ir Viktorija Odincova | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Viktorija Odincova | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Rusijos modelis Viktorija Odincova dėl įspūdingos išvaizdos sulaukia didžiulio vyrų dėmesio. „Instagram“ tinkle ji sulaukia žinučių ne tik iš eilinių žmonių, bet ir iš sporto pasaulio garsenybių. Vieno iš „youtube“ kanalų laidoje V.Odincova prisiminė dieną, kai sulaukė žinutės iš Cristiano Ronaldo.

„Taip, Cristiano man buvo parašęs asmeninę žinutę „instagram“ tinkle. Jis pasisveikino ir paklausė kaip man sekasi. Tai nutiko jau seniai. Iš karto ištryniau tą žinutę ir nieko jam neatsakiau. Kodėl jam nesuteikiau šanso? Pažinojau ir kitas merginas, kurioms jis rašinėjo panašias žinutes, todėl iš karto supratau jo kėslus. Man atrodo, kad tokie vyrai visoms rašinėja vienodas žinutes ir laukia jų atsako. Tokie žaidimai man neįdomūs. Tik pamačiusi tokią Ronaldo žinutę iš karto pagalvojau: „viso gero, brolau“, - sakė V.Odincova, patikinusi, kad C.Ronaldo jai rašė dar tada, kai nebuvo pradėjęs susitikinėti su Georgina Rodriguez.

Rusė pridėjo, kad tarp jos geriausių draugų yra britas Lewisas Hamiltonas, padėjęs jai susipažinti ir su Neymaru.

„Žymiausias žmogus, kurio telefono numerį turiu, yra Lewisas Hamiltonas. Paskutinį kartą jis man rašė lapkričio 15 d. ir pasveikino su gimtadieniu. Mes tik draugai. Kartais parašome ar paskambiname vienas kitam. Taip pat kartais apsilankau „Formulės-1“ lenktynėse, kur jį sutinku. Paskutinį kartą buvau Sočio etape. Pažįstu jį trejus metus. Kai jį pirmą kartą sutikau, beveik nemokėjau kalbėti angliškai, nors jo žodžius galėjau suprasti. Taip pat bendrauju su Neymaru, nes jis Lewiso bičiulis. Man jis pasirodė normalus vyrukas. Bendraujame žinutėmis „instagram“ tinkle“, - užbaigė V.Odincova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų