„Forbes“ paskelbė daugiausiai per dešimtmetį uždirbusius pasaulio sportininkus | Instagram.com nuotr

„Forbes“ paskelbė daugiausiai per dešimtmetį uždirbusius pasaulio sportininkus | Instagram.com nuotr

 Baigiantis antrajam 21-ojo amžiaus dešimtmečiui „Forbes“ paskelbė dešimtuką sportininkų, kurie per pastaruosius 10 metų uždirbo daugiausiai pinigų.

Iki 2010 m. sporto pasaulyje karaliavo Tigeris Woodsas, uždirbdavęs apie 80 mln. JAV dolerių per metus. Per šį dešimtmetį sportininkų pajamos gerokai išaugo, ne vienas iš jų per metus dabar gauna po 100 mln. JAV dolerių ir daugiau.

Jei nemaža dalis ryškiausių sporto žvaigždžių turtus susikrovė ne tik iš laimėjimų turnyruose, bet ir pelningų sutarčių su rėmėjais, tai absoliutus lyderis boksininkas Floydas Mayweatheris įrodė, kad įspūdingus pinigus galima uždirbti ir be ypatingo rėmėjų dėmesio.

F.Mayweatheris negali pasigirti įspūdingomis sutartimis su kitomis kompanijomis, bet tai jam nesutrukdė per 10 metų uždirbti net 915 mln. JAV dolerių. Daugiau nei pusę šios sumos jis susižėrė per dvi kovas su Conoru McGregoru ir Manny Pacquiao. F.Mayweatheriui netrukdė ir tai, kad net trejus metus per pastarąjį dešimtmetį (2016, 2018 ir 2019 m.) jis nesikovė nė karto.

Visas daugiausiai per dešimtmetį uždirbusių sportininkų dešimtukas – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA