Prienų klubas vasarą sieks išlaikyti pagrindinius komandos žaidėjus (Fotodiena.lt)

Prienų klubas vasarą sieks išlaikyti pagrindinius komandos žaidėjus (Fotodiena.lt)

Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio federacijos taurės ir ketvirtosios LKL vietos laimėtojas „Prienų“ krepšinio klubas nuo šiol vadinsis naujojo pagrindinio komandos rėmėjo, „TonyBet“ vardu.

Pakeitusi pavadinimą Prienų komanda kitą sezoną pasitikti tikisi nesusilpnėjusi ir sieks geriausių rezultatų ne tik šalies pirmenybėse, bet ir tarptautiniuose turnyruose – praėjusį sezoną Europos taurės varžybose žaidę prieniškiai sieks vietos FIBA Europos Iššūkio taurės bei VTB Vieningosios lygos turnyruose.

„Padedami rėmėjų ateinantį sezoną tikrai žaisime LKL čempionate ir ketiname vėl kovoti tik dėl aukščiausių apdovanojimų. Duosime paraišką dalyvauti VTB jungtinėje lygoje ir esame pasiruošę dėl vietos pagrindiniame turnyre kovoti atrankos varžybose, taip pat norėtumėme dalyvauti ir FIBA Iššūkio taurėje.

Vis dėlto pagrindinė mūsų sąlyga yra žaidimas namuose. Pernai Europos taurės turnyro rungtynes žaidėme Kaune ir tai visiškai nepasiteisino. Mūsų komanda namuose yra be galo mylima, todėl mes norime žaisti tik Prienuose,“ – sakė klubo direktorius Aurimas Bartuška.

Kalbėdamas apie ateinantį sezoną A.Bartuška buvo optimistiškas – jo manymu, į klubą atėjus naujam pagrindiniam rėmėjui, „TonyBet“ sieks išsaugoti pagrindinį komandos branduolį.

„Ketiname surinkti bent jau minimalų LKL reikalaujamą biudžetą, tačiau tai nereiškia, kad komanda susilpnės. Norime išlaikyti didžiąją dalį dabartinės komandos sudėties. Kol kas tik Gediminas Orelikas oficialiai paliko komandą, todėl tikimės, kad dauguma kitų krepšininkų liks.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų