Markas Webberis | lapresse/Scanpix nuotr.

Markas Webberis | lapresse/Scanpix nuotr.

Markas Webberis pripažino, kad jis liko nustebintas „Red Bull“ bolido pademonstruotu greičiu Bahreino GP kvalifikacijoje. Australas kvalifikacijoje užėmė trečiąją vietą, o jo komandos draugas Sebastianas Vettelis pelnė pole poziciją.

Pasiektas rezultatas Bahreino GP kvalifikacijoje yra geriausias komandos pasiekimas šiemet . Šiais metais „Red Bull“ pole pozicijų dar nebuvo iškovojusi.

„Esu šiek tiek nustebęs, kad mes esame tokie konkurencingi. Ši trasa reikalauja tokių savybių, kuriomis mes nepasižymime, tačiau tai geras rezultatas komandai“, - teigė M.Webberis.

„Su padangomis čia yra sunku. Vakar turėjome keletą siurptizų, tačiau kaip jos elgsis lenktynėse pamatysime tik rytoj. Apskritai savaitgalis iki šiol klostėsi neblogai ir prieš rytojaus lenktynes aš jaučiuosi labai užtikrintai.“

M.Webberis teigia, kad jis savo komandos draugui neprilygo todėl, kad savo bandymą jis atliko važiuodamas prieš S.Vettelį, kai trasoje buvo daugiau dulkių.

„Manau, kad visuomet pranašumą turi tie, kurie važiuoja šiek tiek vėliau. Trasa buvo jautri visą savaitgalį, Sebastianas atliko puikų darbą ir pelnė pole poziciją.“

„Kvalifikacija praėjo pakankamai gerai, tačiau ji nebuvo lengva. Komanda atliko puikų darbą ir aš esu patenkintas trečiaja pozicija. Džiaugiuosi būdamas priekyje“, - pridūrė M.Webberis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.