Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ vartų sargas Manuelis Neueris teigia esantis Marco Andre Ter Stegeno komandos draugas Vokietijos rinktinėje, o ne konkurentas.

Jau seniai diskutuojama, kuris iš šių vartininkų turėtų būti pagrindinis Vokietijos nacionalinėje komandoje. Iki šiol šią poziciją išlaiko M.Neueris, tačiau M.A.Ter Stegenas jau kelis sezonos demonstruoja puikią formą.

Visgi M.Neueris teigia, kad jis nelaiko „Barcelona“ vartininko konkurentu, kadangi abu jie – komandos draugai.

„Jeigu paprastai, tai iš šios situacijos išpūstas labai didelis burbulas. Niekuomet neturėjau problemų su M.A.Ter Stegenu.

Mes kartu treniruojamės rinktinėje, bet nesusiskambiname, kai jis atstovauja „Barcelona“, o aš „Bayern“ ekipai. Bet palinkime vienas kitam sėkmės.

Mes kartu sėdime pusryčių metu, normaliai kaip komandos draugai kalbamės, mes nesame konkurentai. Kiekvienas iš mūsų stengiasi parodyti geriausią žaidimą, kad komandai sektųsi. Tai yra svarbu, kadangi žaidžiame komandoje“, – teigia M.Neueris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų