Romos „Lazio“ toliau skina titulus. Savo kišenėje jie jau turėjo Italijos taurės trofėjų, o dabar iškovojo ir Supertaurę.

Supertaurės turnyro finale „Lazio“ futbolininkai įveikė Italijos čempionus Turino „Juventus“, nugalėdami juos rezultatu 3 – 1.

„Lazio“ į priekį išsiveržė 16-ą minutę, kai Luisas Alberto pasinaudojo jam skirtu perdavimu ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką. „Juventus“ prieš pat pirmo kėlinio pabaigą išlygino rezultatą, tai 45-ą minutę padarė Paulo Dybala.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ toliau žaidė rezultatyviai. 73-ią minutę jiems persvarą sugrąžino Senadas Luličius, po dešimties minučių jie mušė ir dar vieną įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Rungtynių pabaiga buvo karšta. 93-ią minutę antrą geltoną kortelę gavęs Rodrigo Bentancuras pašalintas iš aikštės, o jau kitą minutę pergalę ir titulą užtikrino Danilo Cataldi – 3 – 1.

......
2019-12-23 08:12:26
Čia Italija..
Maybach Portugalai!!!
2019-12-23 03:38:31
Visa maca vienas jis ir kele pavoju lazio, islygino gi jis rezultata, bet sarris blogus zaidejus isleido i starta, beto lazio yra puikioje formoje gal 10 pergaliu is eiles