Hansi Flickas | Scanpix nuotr.

Hansi Flickas | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ ekipos atstovai oficialiai patvirtino, kad likusią šio sezono dalį komandai toliau vadovaus Hansi Flickas.

Jis pakeitė šiame sezone iš vyriausiojo trenerio pareigų atleistą Niko Kovačą. Iš pradžių buvo patvirtinta, kad H.Flickas tikrai vadovaus komandai iki Kalėdų, tačiau dabar jau aišku, kad jis bavarų ekipą treniruos iki pat sezono pabaigos.

„Esame labai patenkinti jo darbu. Jam vadovaujant komandai, jos žaidimas yra puikus, tiek pagal kokybę, tiek pagal rezultatus. Mes pasiekėme naują rekordą per 28-erius metus Čempionų lygoje, laimėdami visas šešias grupių etapo rungtynes, o „Bundesligoje“ sugrįžome į kovą dėl titulo.

Tikiu, kad „Bayern“ visa tai tęs ir kitais kalendoriniais metais, kad žaisime patrauklų ir sėkmingą futbolą. Viso „Bayern“ klubo vardu, linkiu H.Flickui didžiausios sėkmės“, – teigia bavarų klubo vadovas Karlas Heinzas Rummenigge.

Tokiu įvertinimu džiaugėsi ir komandos treneris: „Malonu, kad „Bayern“ tiki manimi kaip treneriu. Man labai patinka dirbti su šia komanda ir kitais jos treneriais. Mes pasiekėme gerą atsvaros tašką prieš antrą sezono dalį Vokietijoje, taurės turnyre ir Čempionų lygoje. 

Dabar ketiname pasikrauti savo baterijas, intensyviai ruošimės kitai sezono daliai treniruočių stovykloje. Tuomet stengsimės pasiekti kiek įmanoma daugiau pergalių ir trofėjų.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.