Nyderlandai
80 min.
2
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Rico Verhoevenas ir Badras Hari | Organizatorių nuotr.

Rico Verhoevenas ir Badras Hari | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Arnhemo „GelreDome“ stadione (Olandija) „Glory“ organizacija rengė paskutinį šių metų kikbokso turnyrą – „Glory Collision 2“ („Glory 74“).

Jį vainikavo kova dėl „Glory“ sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo. Trofėjų gynęs 30-metis olandas Rico Verhoevenas susitiko su taip pat Olandijoje gimusiu, bet Marokui atstovaujančiu 35-erių metų Badru Hari. Dviejų legendų kovoje 30 tūkst. fanų akivaizdoje neįprastomis aplinkybėmis čempiono diržą apgynė R.Verhoevenas.

B.Hari trečiajame raunde atliko suktuką ir krito ant ringo dangos. Teisėjas laukė, kol marokietis atsistos, bet šis staiga pajautė skausmą kojoje ir nebegalėjo pakilti. Teisėjui teko nutraukti kovą, o B.Hari šauksmas garsiai sklido arenoje. Antra iš eilės šių atletų kova baigėsi B.Hari patirta trauma. Marokietis po traumos tik trumpam buvo atsistojęs, bet ringą galiausiai paliko ant neštuvų.

„Tikrai buvau atsilikęs nuo Badro. Padariau dvi grubias klaidas, dėl kurių labai pykstu ant savęs. Jis į mane gerai pataikė du kartus, bet šiame sporte galima kristi kad ir keturis sykius. Badrui linkiu tik stiprybės, nes man buvo garbė kautis su tokiu varžovu. Badrai, tu esi aukščiausio lygio oponentas. Tikiuosi, kad mes galėsime susikauti dar kartą“, - po kovos sakė R.Verhoevenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų