„Energy Standard“ komanda | Organizatorių nuotr.

„Energy Standard“ komanda | Organizatorių nuotr.

 Pirmasis Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezonas šį savaitgalį finišavo Las Vegase (JAV). Dėl stipriausios plaukimo komandos vardo čia varžėsi 4 geriausios debiutinio lygos sezono komandos – „LA Current“, „Cali Condors“, „London Roar“ ir „Energy Standard“. Po pirmosios dienos Las Vegase lyderiavusi „Energy Standard“ komanda, kurios sudėtyje ir vienintelis lygoje dalyvaujantis lietuvis Simonas Bilis, savo persvarą įpusėjus šeštadienio varžyboms buvo išbarsčiusi. Prieš prasidedant lemiamoms eliminavimo lenktynėms (skins) priekyje buvo „London Roar“ plaukikai:

London Roar – 406

Energy Standard – 383.5

Cali Condors – 381.5

LA Current – 300

Visgi, „London Roar“ savo pranašumo neišsaugojo, o puikiai paskutinėje rungtyje pasirodžiusių švedės Sarah Sjoestroem ir prancūzo Florento Manaudou pelnyti taškai buvo lemiami ir „Energy Standard“ komandai atnešė pergalę.

Galutinė komandų įskaita:

Energy Standard – 453.5

London Roar – 444.0

Cali Condors – 415.5

LA Current – 318.0

Naudingiausiu finalo plaukiku (MVP) tapo amerikietis Caelebas Dresselas („Cali Condors“), surinkęs 121.0 tšk., o debiutinio ISL sezono MVP titulas atiteko S.Sjoestroem („Energy Standard“) – 243.5 tšk. C.Dresselas (240.0 tšk.) nuo jos atsiliko tik 3.5 taško

Simonas Bilis sekmadienį plaukė mišrioje estafetėje 4 x 100 m laisvuoju stiliumi ir kartu su komandos draugais baltarusiu Sergejumi Ševcovu bei kanadietėmis Kayla Sanchez ir Panny Oleksiak finišavo pirmieji per 3 min. 15,97 sek. S.Bilis plaukė pirmajame etape ir savo atkarpą įveikė per 46,74 sek.

2020–2021 metų ISL sezonas startuos po Tokijo olimpinių žaidynių ateinančių metų rugsėjį ir tęsis iki balandžio. Iš viso bus sužaistos 27 varžybos, o prie keturių Europos ir keturių Amerikos komandų turėtų prisijungti ir dar bent du naujai suburti plaukimo klubai.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų