Roberto Firmino | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai rezultatu 1 – 0 įveikė Rio De Žaneiro „Flamengo“ ir pirmą kartą savo istorijoje tapo FIFA pasaulio klubų taurės nugalėtojais.

Šioje dvikovoje 90-ies minučių nepakako, todėl komandos santykius turėjo aiškintis pratęsimo metu.

Vienintelis įvartis buvo pelnytas pirmajame pratęsimo kėlinyje. 99-ą minutę Sadio Mane atliko gerą perdavimą puolėjui Roberto Firmino, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Galiausiai to pakako, kad Jurgeno Kloppo auklėtiniai iškovotų pergalę ir triumfuotų finale.

Gvydas
2019-12-22 05:14:22
Gera komanda dabar liverpool, bet siaip visa gyvenima stebiuosi is kur jie tu fana turi nei pavadinimas grazus nei maikes, nei tas gerrardas toks jau ikoniskas, bet va turi is kazkur jie kaip maras apsikrecia vieni kitus :)
Vidmantas
2019-12-22 19:02:10
Aš už FC Liverpool nuo 1974 metų. Tada man buvo tik trylika, bet jau tais sovietiniais laikais turėjau galimybę per Lenkijos televiziją stebėti geriausių Europos klubų rungtynes, nuo tada aš už Liverpool. Nepamoiįštamas mačas Belgijoje, kai sugriuvo stadiono tribūna ir Čempionų lygos finalas neteko savo žavesio, nes buvo daug aukų. Liverpool pralaimėjo AC Milan, bet nuoskaudos nebuvo. Labai stipri vadyba, požiūris į futbolą ir į klubą žavi sirgalius....