Miuncheno „Bayern“ futbolininkai vargo 85-ias minutes Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse, tačiau galiausiai palaužė „Wolfsburg“ ekipą ir iškovojo pergalę rezultatu 2 – 0.

Pirmasis įvartis krito tik likus penkioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos. Tuomet greitos atakos metu tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs aštuoniolikmetis Joshua Zirkzee pasiuntė kamuolį į vartus. Jam tai buvo vos antras įvartis šiame sezone.

Netrukus bavarų persvarą ir kartu pergalę įtvirtino Serge‘as Gnabry, kuris taip pat greito išpuolio metu pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir padvigubino rezultatą.

„Bayern“ ekipai tai buvo dešimta pergalę šiame sezone, kuri leido klubui pakilti į trečią poziciją turnyro lentelėje.

Šeš 06-06 Fortuna Dusseldorf 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 06-06 RB Leipzig 16 : 30 Paderborn
Šeš 06-06 Eintracht Fran… 16 : 30 Mainz 05
Šeš 06-06 Bayer Leverkusen 16 : 30 Bayern Munich
Šeš 06-06 Borussia Dortmund 19 : 30 Hertha BSC
Sek 06-07 Werder Bremen 14 : 30 Wolfsburg
Sek 06-07 Union Berlin 16 : 30 Schalke 04
Sek 06-07 Augsburg 19 : 00 Köln