Erlingas Brautas Haalandas | Scanpix nuotr.

Erlingas Brautas Haalandas | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskajeras jau anksčiau pripažino, kad jo komanda ieškos daugiau naujokų, tačiau dabar teigia, kad prie komandos greičiausiai neprisijungs „Salzburg“ talentas Erlingas Brautas Haalandas.

Jaunasis norvegas šiame sezone prasprogo įvarčiais ir taip patraukė ne vieno didžiojo Europos klubo dėmesį.

Visgi O.G.Solskajeras, kuris anksčiau yra dirbęs kartu su E.B.Haalandu „Molde“ gretose, mano, kad puolėjas „Manchester United“ marškinėlių neapsivilks.

„Nemanau, kad jis atvyks. Negaliu kalbėti apie kitos komandos žaidėjus. Šiame darbe yra per daug spekuliacijų. Bet jis neatvyks į Mančesterį. Žinau šį vaikį ir jo draugus. Jis dabar atostogauja“, – teigia O.G.Solskajaeras. 

„Manchester United“ treneris taip pat patvirtino, kad klubas išlaikys prancūzą Paulį Pogbą, kuris yra nuolat siejamas su persikėlimu į kitą komandą.

„Jis nebus parduotas sausį. Jis treniruojasi, bet dar nesitreniruoja su komanda pakankamai ilgai. Bet tai, kad jis treniruojasi, yra žingsnis į priekį. Jis yra fantastiškas žaidėjas ir charizmatiška asmenybė. Esame patenkinti, kad jis yra su mumis“, – tvirtina strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton