Bušido | Organizatorių nuotr.

Bušido | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos bušido federacija šiais metais nusprendė nesudarinėti geriausių kovotojų dešimtuko, tačiau išskyrė geriausius Lietuvą garsinančius kovotojus bei įspūdingiausius momentus.

Laureatai:

Už greičiausias ir skambiausias pergales: Julija Stoliarenko (sporto klubas „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“, treneris Donatas Uktveris);

Už KOK pasaulio diržo iškovojimą ir sėkmingą čempiono titulo gynybą: Henrikas Vikšraitis (sporto klubas „Sparta Gym“, treneris Andrius Šipaila);

Už sunkaus svorio MMA Bushido čempiono titulą: Tomas Pakutinskas (sporto klubas „Rings“, treneriai Valentinas Golubovskis, Tadeušas Cholodinskis);

Už jaunojo talento pergales: Naglis Kanišauskas (sporto klubas „Titanikas“, treneriai Visilii Niole, Maksim Niole);

Už įspūdingus išėjimus į ringą ir kovos stilių: Dovydas Rimkus (sporto klubas „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“, treneriai Donatas Uktveris, Matas Stebuliauskas);

Už laikino MMA Bushido čempiono diržo iškovojimą: Ervinas Fokinas (sporto klubas „Tora“, treneris Ovidijus Antanaitis);

Techniškiausias kovotojas: Mindaugas Narauskas (sporto klubas „Titanas“, treneris Marius Misiūnas);

Už charakterį: Igoris Osininas (sporto klubas „Sparta Gym“, treneris A. Šipaila);

Už ryžtą kovoti: Matas Pultaražinskas (sporto klubas „Titanas“, treneris M.Misiūnas);

Už nepalaužiamą atkaklumą: Erikas Golubovskis (sporto klubas „Rings“, treneriai V.Golubovskis ir T.Cholodinskis);

Metų sugrįžimas į Bushido ringą: Herkus ir Nauris Lukošiūnai (sporto klubas „One Blood“);

Už nepalaužiamą charakterį: Vitoldas Jagėlo (sporto klubas „Rings“, treneriai V.Golubovskis ir T.Cholodinskis);

Metų teisėjas: Zenonas Budraitis;

Metų treneriai: A.Šipaila („Sparta Gym“) ir M.Misiūnas („Titanas“);

Metų kova: Raimundas Krilavičius VS. V.Jagėlo;

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool