Šarūnas Jasikevičius | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Šarūnas Jasikevičius | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Penktadienį Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje bandys nutraukti užsitęsusią aštuonių iš eilės pralaimėjimų seriją, kai svečiuose susikaus su Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ ekipa.

Prieš šias rungtynes „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pažymėjo, kad varžovų potencialas yra milžiniškas, tačiau gynyboje jie dar turi spragų.

„Jie puolime yra tokio paties lygio kaip geriausios Europos komandos, o gal net ir geresni nei „Anadolu Efes“ ar „Real“. Gynyboje jiems dar reikia laiko įsisavinti R.Kurtinaičio sistemą. Tai yra nauja komanda, aibę žaidėjų atėjo šiais metais ir tokioje situacijoje jiems reikia laiko. Tas matosi ir todėl jų žaidimas banguoja. Jie turi išreikštą lyderį, kuris vienas pats gali nuspręsti rungtynes ir turi aibę metikų, kurių negali palikti laisvų – tai įspūdingas, įspūdingas puolimo talentas.

– „Chimki“ vasarą atliko nemažai permainų ir atrodo labiau subalansuota komanda. Kaip pasikeitė jų žaidimas?

– Praėjusiais metais turėjo daug opcijų ir šiais metais jų daug turi. Metikų tikrai yra labai daug, taip pat yra du išreikšti įžaidėjai, kurie gerai ginasi, gali sukurti ir yra aukšti. Pridaro aibę problemų ir vidurio puolėjai, kurie turi gerus skaičius. Puolimo potencialas yra fantastinis.

– Kaip ir antradienio varžovas „Anadolu Efes“, „Chimki“ turi didelį būrį individualiai stiprių žaidėjų. Ką būtų galima atsinešti iš praėjusio susitikimo į šį?

– Kažkokių gerų dalykų padarėme, nuėmėme 11 taškų nuo „Anadolu Efes“ taškų vidurkio. Pozityvių dalykų pas mus yra aibė, tik reikia tuos pozityvius periodus ilginti.

– „Chimki“ dar vakar žaidė Graikijoje. Kiek tai gali būti faktorius dvigubos savaitės metu?

– Toks pat faktorius, kaip mums buvo su „Anadolu Efes“, kai jie turėjo dieną poilsio daugiau, bet pirmadienį kažkodėl to nepaklausėte.

– Eurolyga pirmus metus taip daro, kai kartais komandos turi vieną dieną mažiau poilsio nei varžovai. Kaip vertinate tokius pakeitimus?

– Jeigu Eurolyga nusprendė, kad bus 18 komandų, o ne 16, tai tokia situacija ir susidaro. Tokių dalykų kontroliuoti negalime.

– Visi sveiki?

– Taip, išskyrus tuos du, kurie buvo praėjusiame mače.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų