Barselona | Scanpix nuotr.

Barselona | Scanpix nuotr.

Nors trečiadienį nelijo įvarčiais, futbolo sirgaliai visame pasaulyje sutelkė savo dėmesį į bene laukiamiausias metų rungtynes – „El Clasico“. Visgi jų atomazga nebuvo tokia graži. Barselonos mieste po rungtynių užfiksuoti neramumai.

Rungtynės tarp „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipų po atkaklios kovos pasibaigė be įvarčių – 0 – 0. Tačiau po susitikimo nemaža dalis sirgalių nesitraukė nuo „Camp Nou“ stadiono ir netgi sukėlė riaušes.

Jau anksčiau buvo aišku, kad Barselonos mieste rungtynių dieną vyks demonstracija dėl Katalonijos nepriklausomybės. Nors tokios demonstracijos organizatoriai tikino, kad jie neturi planų sugadinti futbolo šventės, apie 25 tūkst. žmonių galiausiai sukėlė neramumų.

„Goal“ skelbia, kad šalia stadiono kilo protestuotojų ir kai kurių sirgalių susirėmimai su policija, jų metu buvo smurto, suimti mažiausiai devyni asmenys.

Rungtynės antrajame kėlinyje taip pat buvo laikinai sustabdytos, kai stadione buvę sirgaliai pradėjo mėtyti geltonus kamuoliukus į aikštę. Į viršų kilo plakatai, raginantys Ispaniją „prisėsti ir pasikalbėti“, taip pat reikalaujantys nepriklausomybės. Vėliau susitikimas buvo pratęstas.

„Rungtynėse tikrai jautėsi įtampa, ypač kai į aikštę pasipylė kamuoliukai. Bet ne daugiau. Stengėmės, kad viskas būtų normalu“, – po rungtynių teigė „Barcelona“ treneris Ernesto Valverde.

Po paskutiniojo švilpuko susirėmimai tarp protestuotojų ir policijos pajėgų šalia stadiono suintensyvėjo. Stadione esantys sirgaliai buvo perspėti vengti tam tikrų išėjimų, prie jų buvo padeginėjami laužai. 

Kaukėti protestuotojai į policijos pareigūnus mėtė stiklinius butelius ir akmenis, padegė šiukšlines. Policija atsakė guminių kulkų šūviais.

Naujienų agentūros AFP teigimu, susirėmimų metu neišvengta ir sužalojimų. Sveikatos sutrikimų patyrė 21 žmogus, bent šešiems juos teko gydytis ligoninėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA