Egidijus Kavaliauskas ir Vasilijus Lomačenka | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Vasilijus Lomačenka | „Top Rank“ nuotr.

 Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje 31-erių metų lietuvis Egidijus Kavaliauskas išsilaikė iki devintojo raundo, tačiau jame 32-ejų metų WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempionas Terence‘as Crawfordas užbaigė kovą techniniu nokautu.

Prieš kovą patikimas „The Athletic“ žurnalistas Lance‘as Pugmire‘as pranešė, kad T.Crawfordas už kovą prieš E.Kavaliauską uždirbs apie 4 mln. JAV dolerių. Tai kiek mažesnė suma nei kovoje prieš Amirą Khaną. Tada garantuotas T.Crawfordo uždarbis siekė 5,5 mln. JAV dolerių. Tiesa, amerikiečio kovą su E.Kavaliausku nemokamai transliuos ESPN televizija, o kova su A.Khanu buvo perkelta į „pay per view“ platformą, bet ten nesulaukė didelio susidomėjimo.

E.Kavaliausko uždarbis buvo mįslė. Su Sportas.lt portalu kalbėjęs lietuvis pripažino, kad uždarbis nebus labai didelis.

„Dar toli gražu iki tos „amerikietiškosios svajonės“... Tiesą pasakius, aš net nežinau, kaip atrodo ta mano svajonė piniginiu atžvilgiu, – šypsojosi pavasarį šeimos pagausėjimo su žmona Vitalija laukiantis boksininkas. – Mano gyvenimo tikslas yra kur kas paprastesnis. Noriu, kad šeima būtų sveika ir aprūpinta. Tai man yra svarbiausia. O dėl pinigų? Atvirai? Tai dar nėra ta kova, kuri galėtų atnešti didelius pinigus“.

Užsienio žiniasklaidoje informacija apie E.Kavaliausko uždarbį buvo prieštaringa. Štai beveik 27 tūkst. „youtube“ prenumeratorių turintis „GoodFella Sports TV“ kanalas paskelbė, kad lietuvis už kovą su T.Crawfordu gavo 750 tūkst. JAV dolerių. Kanalo teigimu, uždarbis būtų gerokai išaugęs, jei E.Kavaliauskas būtų iškovojęs pergalę.

Tuo tarpu „fightsaga.com“ spėjo, kad E.Kavaliausko uždarbis buvo gerokai kuklesnis ir siekė apie 300-350 tūkst. JAV dolerių. Oficialios boksininkų algos veikiausiai nebus paviešintos, todėl tai ir liks spekuliacijų objektu.

Iš visų T.Crawfordo varžovų daugiausiai uždirbo A.Khanas, gavęs 4 mln. JAV dolerių, bet, kaip minėta, tos kovos prizinis fondas didėjo dėl „pay-per-view“ platformos pardavimų. Pasaulio čempiono diržą prieš T.Crawfordą gynęs Jeffas Hornas gavo 1,75 mln. JAV dolerių, o kitų varžovų algos neviršijo 1 mln. JAV dolerių arba liko neatskleistos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų