Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis teigia, kad jo iškovota pirmoji pole pozicija šiais metais yra padėka „Red Bull“ komandos personalui už sunkų darbą, atliktą siekiant sugrąžinti ekipą į rikiuotės priekį.

„Red Bull“ dominavo praėjusio sezono metu, tačiau šiemet pirmuosiuose čempionato etapuose turėjo pripažinti „McLaren“ ir „Mercedes“ komandų pranašumą. Vis dėlto, ketvirtajame čempionato etape Bahreine S.Vetteliui pagaliau pavyko iškovoti pole poziciją. Jo komandos draugas Markas Webberis liko trečias.

„Be abejonės, tai yra geras jausmas. Šią pole poziciją skiriu vyrukams komandoje“, - teigė S.Vettelis.

„Sezono startas nebuvo lengvas, tačiau dabar bolidas veikė gerai. Komandos darbuotojai nuo praėjusių lenktynių mažai miegojo, nes stengėsi mūsų bolidą padaryti vėl konkurencingu. Džiaugiuosi vėl būdamas pole pozicijoje.“

„Aš ir Markas skiriame šį rezultatą komandai. Bolidas buvo geras viso savaitgalio metu. Nebuvau greičiausias pirmoje ir antroje kvalifikacijos dalyje, tačiau žinojau, kad galėjau toks būti.“

S.Vettelis šio savaitgalio metu grįžo prie bolido su naujesnės specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema. Pilotas teigia, kad ši sistema taip pat padėjo jam iškovoti pole poziciją.

„Nebuvau patenkintas bolido balansu pirmosiose dviejose čempionato lenktynėse, todėl nuspredžiau grįžti prie senesnės sistemos Kinijoje. Buvo gera palyginti abi sistemas vienu metu. Nustatėme abiejų sistemų privalumus ir trūkumus. Nusprendėme naudoti naująją sistemą. Manau, kad ji padėjo man šį savaitgalį“, - pridūrė S.Vettelis.

„Manau, kad lenktynės bus ilgos ir jose gali nutikti bet kas. Mūsų strategija yra gan agresyvi, todėl turėtume būti greiti ir lenktynėse. Mūsų greitis lenktynėse yra gan pastovus, todėl be abejonės aš esu laimingas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.