Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

 Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje 31-erių metų lietuvis Egidijus Kavaliauskas išsilaikė iki devintojo raundo, tačiau jame 32-ejų metų WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempionas Terence‘as Crawfordas užbaigė kovą techniniu nokautu.

Po kovos pasklido kalbos, jog su T.Crawfordu galėtų susikauti buvęs pasaulio čempionas Shawnas Porteris. Tiesa, S.Porteris turi sutartį su PBC agentūra, kuri yra pagrindinė T.Crawfordo atstovaujamos „Top Rank“ agentūros konkurentė, be to, S.Porteris nebeturi čempiono diržo, tad tokia kova nepadėtų T.Crawfordui priartėti prie taip trokštamo neginčijamo pasaulio čempiono statuso.

Šiuo metu net 2 iš 4 pagrindinių diržų turi Errolas Spence‘as, bet jo ateitis po šiurpios autoavarijos vis dar kelia daug klaustukų. Kitą pagrindinį diržą savo rankose laiko legendinis Manny Pacquiao. T.Crawfordas jau keletą metų reikalauja kovos su juo, bet jie nesusikovė net tada, kai M.Pacquiao priklausė „Top Rank“ agentūrai. Dabar jis bendradarbiauja su PBC, tad tokios kovos galimybė – itin menka.

Prieš kovą su E.Kavaliausku T.Crawfordas juokavo, kad kitai kovai pereis į 160 svarų kategoriją (72,57 kg). Žinoma, tai tebuvo pokštas, bet kodėl gi jam nepagalvojus apie perėjimą bent vienai kovai į 154 svarų kategoriją (69,85 kg)? ESPN žurnalistas Danas Rafaelis apie tokią galimybę išgirdo iš „Top Rank“ viešųjų ryšių direktoriaus Evano Korno, kuris patikino, kad T.Crawfordo varžovu galėtų tapti WBO antrojo pusvidutinio svorio kategorijos (154 svarų) pasaulio čempionas 29-erių metų brazilas Patrickas Teixeira.

„Tai būtų labai reikšminga kova, kuri padėtų kurti Crawfordo legendą. Jam tai būtų galimybė tapti ketvirtos skirtingos svorio kategorijos pasaulio čempionu. Jei jis laimėtų tą kovą, prisijungtų prie tokių legendų kaip Roberto Duranas, Pernellas Whttakeris, Floydas Mayweatheris, Oscaras de la Hoya ir Shane‘as Mosley. Tai labai rimta kompanija, tad jei Crawfordas nori prasmingos kovos, jam toli ieškoti nereikia. Crawfordo kovą su Teixeira tikrai įmanoma suorganizuoti. Teixeira priklauso „Golden Boy“ agentūrai, kuri ne kartą sėkmingai bendradarbiavo su „Top Rank“. Kiti 154 svarų kategorijos čempionai turi kontraktus su PBC, tad Crawfordui kova su Teixeira iš esmės ir liktų vienintelis realus variantas. Pačiam Teixeirai tai būtų svarbiausia karjeros kova, kurios, manau, jis neatsisakytų“, - sakė D.Rafaelis.

Pranešama, kad tokia galimybė suintrigavo ir patį „Top Rank“ prezidentą Bobą Arumą: „Tai labai įdomus variantas, bet pirma reikėtų pakalbėti su Terence‘u ir jo treneriu „BoMacu“. Jei mums nepavyktų suorganizuoti rimtos kovos 147 svarų kategorijoje, tai kodėl tuomet neperėjus į 154 svarų kategoriją? Man Crawfordo kova su Teixeira patiktų. Teixeira yra bendradarbiavęs su mumis, kai kovėsi prieš Adamesą. Tai žiūrovams patrauklus ir labai drąsus kovotojas. Jei Crawfordas ir „BoMacas“ norėtų tokios kovos, mes galėtume ją surengti.“

P.Teixeira profesionalų bokso ringe turi 31 pergalę (22 nokautais) ir 1 pralaimėjimą, patirtą dar 2016 m. gegužę. Verta pažymėti tai, kad brazilas prieš T.Crawfordą turėtų didelį ūgio pranašumą (182 cm prieš 173 cm) ir ilgesnes rankas (194 cm prieš 188 cm).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

viskas
2019-12-20 18:00:16
vyko pagal juoduko plana,9 raude sake isjungs Egi,kaip sake taip ir padare,Egis gyres bus pirmas iveikes juoduka,tokia leta taktika neimanoma,juodukas daug vikresnis ir smugiai trumpi ir stiprus ,o ne ilgi uzmojai kaip Egio,Egis daugiau nenores kovos del dirzo,nes kam girtis tuo ,kas neimanoma,tyla gera kova.
Atsakyti
kaimieti
2019-12-21 02:06:09
nebepjauk

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton