„Manchester City“
88 min.
1
:
1
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
J.Blūmas teigia nieko nežinantis apie atlyginimo mažinimą (Fotodiena.lt)

J.Blūmas teigia nieko nežinantis apie atlyginimo mažinimą (Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Gedvydas Vainauskas prieš kelias dienas duotame interviu prasitarė, kad Mindaugui Katelynui, Renaldui Seibučiui ir Janiui Blūmui pasiūlė susimažinti atlyginimus.

„Dėjome į jį daug vilčių, bet latvio žaidimas mūsų netenkino. Jis gal ir pats nesitikėjo, kad taip blogai pasirodys. Jei J. Blūmas sutiks su pasiūlymu susimažinti kontraktą – liks Vilniuje“, – apie latvį kalbėjo G.Vainauskas.

Vis dėlto Latvijos žiniasklaidos kalbintas J.Blūmas liko nustebęs išgirdęs apie kalbas, kad „Lietuvos rytas“ jam siūlo susimažinti algą ir tokiu atveju likti klube.

„Apie algos sumažinimą nieko nežinau. Niekas iš klubo atstovų su manimi nekalbėjo. Viską sužinojau tik iš žiniasklaidos“, – kalbėjo gynėjas, kuris taip pat pripažino, jog sezonas jam nebuvo sėkmingas.

Latvijoje kalbama, kad snaiperiu domisi Rygos VEF komanda, kuri ieško pamainos Dairiui Bertaniui, bet J.Blūmas teigė nekalbėjęs su niekuo iš Latvijos čempionų atstovų, nes vis dar turi galiojantį kontraktą su „Lietuvos rytu“.  

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų