Gebenas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Gebenas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Praėjus tryliktajai „Betsafe–LKL“ reguliariojo sezono savaitei, tradiciškai pristatome penkių gražiausių epizodų rinkinį.

Šįkart jį užkariavo galingi dėjimai. Penketą atidaro Vilniaus „Ryto“ duetas – Pako Cruzas ir Martynas Echodas. Sostinės klubo krepšininkai rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ apsuko galvas varžovų gynybai ir kamuolį po perdavimo ore grūdo į krepšį.

Ketvirtojoje pozicijoje – Gytis Radzevičius. Utenos „Juventus“ puolėjas mače su Klaipėdos „Neptūnu“ reikalus ėmėsi tvarkyti pats ir perbėgęs kone per visą aikštę, ataką užbaigė efektingai.

Trečioji pjedestalo vieta atiteko ir savaitės MVP titulą nugvelbusiam Kėdainių „Nevėžio“ legionieriui Viny Okouo. Šis Prienų „Cbet“ krepšį drebino už nugaros palikęs susigaudyti nespėjusius varžovus.

Antrojoje pozicijoje – dėjimu į Kauno „Žalgirio“ pasižymėjęs Rokas Gustys, o ant aukščiausio laiptelio šią savaitę užlipo tose pačiose rungtynėse „Šiaulius“ baudęs Martinas Gebenas. Aukštaūgis po Luko Lekavičiaus perdavimo nuginklavo Antaną Udrą ir kamuolį į krepšį krovė tiesiai per jį. 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų