Vasilijus Kamockis | Youtube.com nuotr.

Vasilijus Kamockis | Youtube.com nuotr.

 Sibiro jėgos sportų šou antausių skaldymo čempiono titulą iškovojęs rusas Vasilijus Kamockis neseniai pats paragavo savo „vaistų“.

Viename iš turnyrų V.Kamockis gavo galingą smūgį po kurio net nebepastovėjo ant kojų. Ši kova ir užbaigė „koldūnu“ pravardžiuojamo sportininko dominavimą.

„Tai buvo geras „kablys“. Buvau trumpam užmigdytas. Jis mane pasiuntė į mini komą. Manau, kad būčiau galėjęs tęsti varžybas, bet jie mane sugriebė ir išvedė iš to pastato. Didžiausias mano trūkumas? Esu pernelyg geras žmogus. Reikėjo man iš karto pakilti ir nustumti varžovą. Pažadu tai padaryti kitą kartą. Aš to jo smūgio net nepavadinčiau antausiu. Tai buvo labiau „kablys“, nei antausis. Jis mane prigavo“, - prisiminė V.Kamockis.

Priziniai fondai tokių čempionatų kol kas gana kuklūs. Štai už pergalę Krasnojarske V.Kamockiui atiteko 30 tūkst. Rusijos rublių (apie 430 eurų).

V.Kamockis, prieš išgarsėdamas antausių skaldymo varžybose, užsiėmė jėgos trikove. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų