Vyrų tinklinis | Organizatorių nuotr.

Vyrų tinklinis | Organizatorių nuotr.

 Po sekmadienį pasibaigusių Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) vyrų Didžiosios taurės turnyro pusfinalio susitikimų paaiškėjo, kad dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Klaipėdos „Amber-Arlangos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos.

Trofėjų ginantys „Amber-Arlangos“ tinklininkai atsakomosiose pusfinalio rungtynėse sekmadienį namuose 3-0 (25:22, 25:15, 25:16) nugalėjo Kauno „Rio-Starto“ ekipą.

„Treneris puikiai išnaudojo žaidėjus ir visiems padalino žaidimo laiką. Nusiteikimas buvo labai geras, žinojome, kad Kauno komanda yra labai kovinga, todėl stengėmės savo geresniu žaidimu slopinti kauniečių užsivedimą. Per abejas rungtynes kauniečių priėmimą apsunkinome savo padavimais, todėl gintis buvo lengviau. Smagu, kad į finalą keliausime puikia nuotaika“, - kalbėjo vienas Klaipėdos komandos lyderių Artūras Vincelovičius.

Pirmąsias rungtynes Klaipėdos klubas Kaune taip pat laimėjo 3-0.

Vyrų tinklinis | Organizatorių nuotr.

Vyrų tinklinis | Organizatorių nuotr.

Finale „Amber-Arlanga“ kausis su Marijampolės „Sūduva“. Marijampoliečiai atsakomosiose rungtynėse namuose 3-0 (25:15, 25:17, 25:18) pranoko Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ ekipą.

Pirmąjį susitikimą Šiauliuose „Sūduva“ laimėjo po atkaklesnės kovos 3-1.

„Pusfinalyje pavyko išvengti siurprizų. Šiauliuose mes sunkokai įsivažiavome, varžovai leido mums žaisti laisvai ir mes atsipalaidavome. Dėl to žaidimas vėliau tapo klampus. Marijampolėje varžovai jau palūžo ir nuleido rankas. Nors mūsų žaidimas bangavo, laimėjo ta komanda, kuri turėjo laimėti, - kalbėjo „Sūduvos“ treneris Romas Sujeta. - Mūsų centro poziciją sustiptino Jonas Rakickas ir Lukas Gudas, kurie pakeitė kai kuriuos traumuotus žaidėjus. Jų patirtis ir užgrūdintas charakteris parodė savo rezultatą“.

LTF Didžiosios taurės turnyro finalai vyks gruodžio 21 dieną Marijampolėje.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton