Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

  Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje įvyko ilgai laukta dvikova dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo tarp 31-erių metų lietuvio Egidijaus Kavaliausko ir dabartinio čempiono 32-ejų metų amerikiečio Terence‘o Crawfordo.

Daugelio ekspertų lūkesčius viršijęs lietuvis puikiai pradėjo kovą ir atsilaikė iki 9-ojo raundo. Tik tuomet T.Crawfordas užbaigė kovą techniniu nokautu.

Kalbėdamas po šios kovos, ESPN ekspertas Danas Rafaelis pabrėžė, kad lietuviui nėra ko gėdytis, nes jis buvo vienas sunkiausių T.Crawfordo varžovų karjeroje.

„Jis kovojo širdimi ir nepaisant trijų nokdaunų bei pralaimėjimo anksčiau laiko, jis tai darė gana gerai. Jis turėjo keletą gerų akimirkų ir davė T.Crawfordui vieną iš sunkiausių kovų karjeroje. Jis turėjo jėgos, ėjo į priekį, todėl tai buvo smagi kova. Dabar E.Kavaliauskas pailsės ir „Top Rank“ gali jį sugrąžinti atgal. Nesitikiu, kad išvysime jį reikšmingoje kovoje, tačiau galbūt jis gali užsidirbti dar vieną šansą. Jis tikrai neturi ko gėdytis dėl to, kaip kovojo su T.Crawfordu“, – sakė D.Rafaelis.

Tuo tarpu kitas ESPN bokso ekspertas Timas Bradley pabrėžė, kad T.Crawfordas kovos pradžioje turėjo problemų.

„Esu įsitikinęs, kad T.Crawfordas turėjo susigalvojęs, kaip ši kova vyks. Visgi pradžioje čempionas turėjo problemų, bet vėliau padarė reikiamus pakeitimus. Jis suprato, kad E.Kavaliauskas nori eiti į priekį, bet kartais tu privalai jį paspausti ir priversti atsiplėšti jį nuo užpakalinės kojos bei priversti jaustis nepatogiai. Kai tik T.Crawfordas ėmė tai daryti, jis visiškai perėmė kovos kontrolę. Niekas nėra toks piktas, koks yra T.Crawfordas. Nemeluosi, man nepatiko stiprūs smūgiai, kuriuos jis praleido, tačiau ar matėte, kaip jis pyko? Šį vakarą pamatėme T.Crawfordo žiaurumą, ryžtą ir valią“, – sakė T.Bradley.

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Teisėjų sprendimas E.Kavaliausko ir T.Crawfordo kovoje | Organizatorių nuotr.

Teisėjų sprendimas E.Kavaliausko ir T.Crawfordo kovoje | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Buvo
2019-12-15 11:46:59
tuo viskas ir pasakyta.
Atsakyti
Gėjus ambrazevičius
2019-12-15 10:38:57
Kaip ir vakar rasiau, pakartosiu - amerikonas visa galva stipresnis, bet lietuviui bus smagu gaut pinigėliu, palakstyt po Madisona, tapt žinomesniu. Kad jis gaus, nors ir pagirtinai kovojo, visi bent kiek boksa išmanantys ir taip suprato. Bet čia didžioji dalis komentuoja aja Mcgregoro tipo fanai, kurie gi stauge kad airis floyda paims. Klounai
Atsakyti
Erikas
2019-12-15 12:02:00
Lb geras komentaras
terram
2019-12-15 12:39:22
sansu turejo, tik neislaike taktiskai, nes Crawfordas lyg ir pralosinejo , bet po nokdauno visiskai pasikeite ir Egi ismuse is veziu. Matosi, kad Egiui nepatinka kai ji spaudzia
Erikas + gejus
2019-12-15 15:37:58
Eikit vienskitam ta proga nugrauzkit
Erikas + gejus
2019-12-15 15:37:58
Eikit vienskitam ta proga nugrauzkit

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton