Jamesas Milneris | Scanpix nuotr.

Jamesas Milneris | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ penktadienį oficialiai paskelbė, jog Jamesas Milneris pasirašė su Anglijos klubu naują trejų metų trukmės kontraktą, kuris galios iki 2022-ųjų metų.

„Man pasisekė, jaučiuosi turėdamas privilegiją ginti šio klubo garbę keturis su puse metų. Nuostabu matyti, kaip komanda per šiuos metus vis keičiasi ir vystosi.

Kiekvieną dieną mėgaujuosi atvykdamas į treniruotę, turėdamas galimybę dirbti su šiais žaidėjais, strategu, trenerių štabu ir būti šio klubo dalimi. Žinoma, neįtikėtina, kokio sulaukiame palaikymo iš viso pasaulio. Tai yra nuostabi vieta žaisti futbolą, iškovojome keletą titulų, būtų puiku, jei dar pridėtume jų keletą į kolekciją.

Su klubu diskutavome apie ateitį ir man tai buvo idealus pasirinkimas, to aš ir norėjau – čia pasilikti ir žaisti kiek įmanoma ilgiau aukščiausiame lygyje“,- kalbėjo futbolininkas.

Priminsime, kad kiek anksčiau „raudonieji“ taip pat pratęsė sutartį su vyriausiuoju treneriu Jurgenu Kloppu, kurio kontraktas galios iki 2024-ųjų metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton