Laurynas Urbonavičius ir Ildemaras Alcantara | „Stop“ kadras

Laurynas Urbonavičius ir Ildemaras Alcantara | „Stop“ kadras

  Gruodžio 14-ą dieną Dakare (Senegalas) naujoje MMA organizacijoje „Ares Fighting Championship debiutuosiantis 31-erių metų Laurynas „Kapitonas Lietuva“ Urbonavičius (12-1) susikaus su 36-erių metų brazilu Ildemaru „Marajo“ Alcantara (26-13).

Artėjant kovai, Dakare vyksta visos įprastos MMA turnyrui procedūros – atvira treniruotė, žiniasklaidos diena bei akistata.

L.Urbonavičius jau pademonstravo savo raumenis bei judesius atviroje treniruotėje, taip pat apsilankė ir žiniasklaidos dienoje, kurioje stojo į akistatą prieš savo varžovą.

Atviros L.Urbonavičiaus treniruotės vaizdai nuo 55 sek.:

#ARES1 Open Workouts, it was 🔥 Don’t forget to buy your tickets ➡ https://www.aresfighting.com/ticketing/

Posted by ARES Fighting Championship on Thursday, December 12, 2019

L.Urbonavičiaus ir I.Alcantara akistata nuo 2 min.:

Well, those first face-offs were INTENSE 👀 Don't forget to buy your tickets starting at 3,000 Francs CFA ➡️ https://www.aresfighting.com/ticketing/

Posted by ARES Fighting Championship on Thursday, December 12, 2019

Su treneriu Alfredu Lifšicu į Dakarą atvykęs L.Urbonavičius nestokoja geros nuotaikos ir nusprendė iškrėsti pokštą šiame turnyre taip pat dalyvausiančiam amerikiečiui Joshui Parisian (7-3).

L.Urbonavičius viešbutyje iš antrojo aukšto mėtė akmenukus į „Dana White Contender Series: season 2“ turnyre pergalę iškovojusio J.Parisian kambario, esančio pirmame aukšte, duris ir taip privertė jį kelis kartus išeiti bei pažvelgti, kas gi čia triukšmauja. Galiausiai L.Urbonavičius su A.Lifščicu patys prisipažino, kad tai buvo jie ir netrukus kovotojai prapliupo juokais.

Lithuania vs USA

Posted by Alfredas Lifšicas on Thursday, December 12, 2019

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų