„Dzūkija“
IV kėlinys, 2 min.
57
:
71
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Laurynas Urbonavičius ir Ildemaras Alcantara | Organizatorių nuotr.

Laurynas Urbonavičius ir Ildemaras Alcantara | Organizatorių nuotr.

  Gruodžio 14-ą dieną Dakare (Senegalas) naujoje MMA organizacijoje „Ares Fighting Championship debiutuosiantis 31-erių metų Laurynas „Kapitonas Lietuva“ Urbonavičius (12-1) susikaus su 36-erių metų brazilu Ildemaru „Marajo“ Alcantara (26-13).

I.Alcantara 2013 – 2015 metų laikotarpyje turėjo 7 kovas stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje UFC, kurioje iškovojo 4 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. Po nesėkmės teisėjų sprendimu „UFC FIght Night 71“ turnyre prieš Keviną Casey (9-6-2, 2 be nugalėtojo), I.Alcantra nesulaukė daugiau susidomėjimo iš UFC ir pasuko į kitas organizacijas bei patyrė dar keturis pralaimėjimus iš eilės. Visgitada I.Alcantara sugebėjo nutraukti nesėkmių ruožą, o 2018 metais laimėjo 4 kovas iš 5

Laukdamas būsimos kovos su L.Urbonavičiumi ir debiutuodamas naujoje „ARES FC“ organizacijoje, I.Alcantara prakalbo apie savo karjerą, svorio kategorijos pakeitimą, traumą, išskyrė stipriausias lietuvio savybes bei atskleidė tolimesnius savo tikslus.

„Po karjeros UFC, aš perėjau į pussunkio svorio kategoriją“, – „MMA Junkie“ portalui pasakojo I.Alcantara. „Tačiau aš dar nebuvau prisitaikęs prie šio svorio. Mano normalus svoris yra apie 214 svarų, o po treniruočių stovyklos aš svėriau tik 200 svarų. Toje pirmoje kovoje pussunkio svorio kategorijoje aš susilaužiau ranką, o kovotojui labai sunku išsigydyti rankos lūžį, todėl vėliau sekė dar trys pralaimėjimai. Kovojau su ne iki galo išgydyta ranka, tačiau laimei, dabar esu šimtu procentų sveikas.

Dabar jaučiuosi geriausios sportinės formos per visą savo karjerą. Šiandien mano dėmesys yra dar didesnis nei tada, kai kovojau UFC. Turiu savo svajonių ir nieko bloga neatsitiks, jeigu jų sieksiu. Planuoju pratęsti savo pergalių seriją“.

Nors 2018 metais I.Alcantara kovojo 5 kartus, tačiau šiais metais kova prieš L.Urbonavičių jam bus pirmoji. Dabar jo didžiausias tikslas yra judėti į priekį ir išlikti aktyviam.

„Su „ARES FC“ organizacija pasirašiau 4 kovų kontraktą. Pažiūrėsime, kaip po jų viskas atrodys. Norėčiau vėl kovoti vasarį arba kovą, noriu išlikti aktyviu, nes dabar esu nebe toks jaunas. Tikiuosi, kad ši organizacija man skambins tiek daug, kiek tik įmanoma“, – kalbėjo I.Alcantara.

I.Alcantara pagarbiai atsiliepė apie L.Urbonavičių ir įvardino geriausias jo savybes.

„Laurynas yra kietas kovotojas, turintis gerą kovų rekordą“, – sakė I.Alcantara. „Mano naujasis vadybininkas klausė manęs, ar aš priimčiau šią kovą iki 205 svarų kategorijoje, nors įprastai kovoju su vidutinio svorio kategorijos varžovais. Aš iškarto sutikau. Treniravausi nuo sekmadienio iki sekmadienio, todėl esu pasiruošęs viskam. Šiais metais dėl tam tikrų priežasčių man buvo sunku surasti varžovų vidutiniame svoryje tiek Brazilijoje, tiek už jos ribų. „ARES FC“ yra nauja organizacija ir esu dėkingas, kad jie mane pasirinko pagrindinei vakaro kovai.

Laurynas pasižymi gerais graplingo sugebėjimais, puikiai smūgiuoja būnant parteryje. Mes jį nagrinėjome ir žinome, kaip panaikinti jo privalumus. Jis yra labai kantrus kovotojas, tačiau aš pasinaudosiu savo patirtimi, kad raščiau kelią į pergalę“.

I.Alcantara taip pat pabrėžė, kad pagrindinis jo tikslas nebėra kovoti UFC, svarbiausia – išlikti aktyviam.

„Esu laimingas dėl savo laiko UFC organizacijoje, tačiau dabar mano pagrindinis tikslas nėra ten kovoti, aš tiesiog noriu išlikti aktyvus. Jeigu jie man vėl paskambins, tai bus kiekvieną dieną įdėto darbo ir pasirodymų narve pasekmė“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų