31
Atsinaujins po sek
„Monaco“
Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (8/16) komanda iškovojo pergalę, kuri svečiuose 115:108 (27:19, 24:32, 33:28, 31:29) įveikė Fynikso „Suns“ (11/13) klubą.

Lietuvis per 25 minutes pelnė 6 taškus (3/9 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Memfio komanda pirmą kartą per beveik visą mėnesį laimėjo antrą kartą iš eilės.

„Grizzlies“ po trijų kėlinių pirmavo 84:79. Paskutiniame ketvirtyje skirtumas padidėjo 91:81, bet mačo pabaigoje „Suns“ komanda priartėjo iki keturių taškų.

Tada „Grizzlies“ pergalę įtvirtino Ja Moranto dėjimas.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27, Jarenas Jacksonas 24, Brandonas Clarke‘as 15, Jae Crowderis ir Ja Morantas po 13.

„Suns“: Frankas Kaminsky 24, Ricky Rubio 22 (8 rez. perd.), Devinas Brooksas 15, Kelly Oubre 14.

Ei
2019-12-12 08:43:17
Geriau apie Vinca Carteri parasykit. Suzaide 1500-tasias rungtynes. Kazkodel tylu.