Thomasas Mulleris | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ šiame UEFA Čempionų lygos sezone taip ir nepavyko įveikti Miuncheno „Bayern“, prieš kuriuos pralaimėjo antrą kartą. Šįkart – rezultatu 1 – 3.

Jose Mourinho vadovaujamos komandos gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Ryanas Sessegnonas, kamuolį į vartus pasiuntęs 20-ą minutę.

Bavarams dar pirmajame kėlinyje persvarą sukrovė du žmonės – rungtynių pradžioje pasižymėjęs Kingsley Comanas bei pačioje kėlinio pabaigoje kamuolį į vartus pasiuntęs Thomasas Mulleris.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ pergalę įtvirtino Philippe Coutinho, kuris tiksliu 64-ą minutę nuginklavo vartininką.

Abiem komandoms šios rungtynės jau nieko nebelėmė, abi jos jau buvo užsitikrinusios vietas kitame Čempionų lygos etape.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 12-11 Bayer Leverkusen 0 - 2 Juventus
Tre 12-11 Club Brugge 1 - 3 Real Madrid
Tre 12-11 PSG 5 - 0 Galatasaray
Tre 12-11 Olympiakos Piraeus 1 - 0 Crvena Zvezda
Tre 12-11 Atletico Madrid 2 - 0 Lokomotiv Moscow
Tre 12-11 Bayern Munich 3 - 1 Tottenham Hotspur
Tre 12-11 Dinamo Zagreb 1 - 4 Manchester City
Tre 12-11 Shakhtar Donetsk 0 - 3 Atalanta