Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (4/4) FIBA Čempionų lygoje patyrė nesėkmę. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai 82:96 (26:26, 28:23, 10:27, 18:20) turėjo pripažinti Brindizio „Happy Casa“ krepšininkų pranašumą (4/4).

Italijos komanda sėkmingiau pradėjo susitikimą ir iškarto nutolo 10 – 2. Klaipėdiečiai netrukus surado spragų varžovų gynyboje, taikliai atakavo iš dviejų taškų zonos ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių švieslentėje jau degė lygus rezultatas 26:26.

„Neptūnas“ antrąjį ketvirtį pradėjo aštuoniais taškais be varžovų atsako ir nutolo 34:26, o netrukus susikrovė dviženklį pranašumą 47:37. Visgi aikštės šeimininkams per likusį laiką pavyko per pusę sumažinti savo deficitą – 49:54.

Italijos klubas antroje rungtynių dalyje žaidė galingai tiek puolime, tiek gynyboje ir susikrovė dviženklį pranašumą 76:64. Per likusį laiką svečiams atkurti intrigos nepavyko, kurie patyrė skaudžią nesėkmę – 82:96.

„Neptūnas“: Deividas Gailius – 19 (12/13 baud. met., 3 atk. kam., 12 naud. bal.), Gytis Masiulis – 1 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 16 naud. bal.), Andre Williamsonas – 10 (6 atk. kam.)

„Happy Casa“: Adrianas Banksas – 22 (10/11 dvit., 6 rez. perd., 27 naud. bal.), Johnas Brownas – 19 (8/15 dvit., 11 atk. kam., 23 naud. bal.), Tyleris Stone‘as (6 atk. kam., 15 naud. bal.) ir Darius Thompsonas (8/9 dvit., 5 rez. perd., 25 naud. bal.) – po 17, Raphaelis Gaspardo – 10.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool