Benediktas Howedesas | Scanpix nuotr.

Benediktas Howedesas | Scanpix nuotr.

Šiuo metu Rusijoje rungtyniaujantis Benediktas Howedesas vieną sezoną nuomos pagrindais praleido Turino „Juventus“. Nors čia jis daug žaidimo laiko neturėjo, bet tuos metus prisimena šiltai ir netgi papasakojo apie klubo dosnumą.

Vokietis atskleidė, kad Turino klubo vadovai labai dosniai atsilygindavo savo futbolininkams už jiems iškeltų uždavinių įvykdymą.

„Prieš metus, kai aš atvykau į komandą, kiekvienas žaidėjas už laimėtą čempionatą gavo po „Ferrari“ automobilį. Jeigu jie nenorėjo automobilio, galėjo pasirinkti atitinkamą piniginę sumą. 

Tai tik parodo, koks yra lygis šiame klube. Nepaisant tokių dosnių priedų, persirengimo kambaryje tarp žaidėjų nebuvo jokio pavydo, pasipiktinimų ar pagyrų. 

Komandinė dvasia „Juventus“ gretose buvo tiesiog fenomenali. Buvau smarkiai nustebintas to, kaip vaikinai elgėsi vieni su kitais.

„Juventus“ yra viena didelė šeima, ten buvau gerai priimtas ir gerbiamas. Nors daug nerungtyniavau, buvau vertinamas kaip žmogus ir kaip futbolininkas“, – atskleidė B.Howedesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton