Sergejus Maslobojevas | „Facebook“ nuotr.

Sergejus Maslobojevas | „Facebook“ nuotr.

 „Combat Press“ puslapis tęsia savo tradiciją ir toliau kas mėnesį pristato pasaulinį kikboksininkų reitingą, į kurį įtraukia visų stipriausių organizacijų kovotojus.

Vienintelis į reitingą patenkantis lietuvis Sergejus Maslobojevas pussunkio svorio kategorijoje gruodžio mėnesį iš 7-os vietos pakilo į 6-ą. Tai – naujas lietuvio karjeros rekordas. Lietuvis aukštyn pakilo po to, kai iš reitingo buvo išbrauktas 3-ią vietą užėmęs Baltarusijos veteranas Igoris Bugaenka. Jis vietą reitinge prarado todėl, kad pastaruoju metu perėjo kovoti į vidutinio svorio kategoriją ir dabar jos reitinge žengia 7-as.

32-ejų metų S.Maslobojevui šie metai buvo geriausi karjeroje. Lietuvis „King of Kings“ turnyre nokautavo Fraserį Weightmaną, pergalingai grįžo į narvą „MMA Bushido“ turnyre, įspūdingai debiutavo „Glory“ organizacijoje ir dar tapo WAKO pasaulio kikbokso čempionu.

Reitinge tebepirmauja 28-erių metų rusas Artiomas Vachitovas. Jis yra dabartinis „Glory“ organizacijos pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Būtent ši organizacija kikbokso pasaulyje vertinama kaip pati stipriausia. Antras reitinge yra 36-erių metų ukrainietis Pavelas Žuravliovas, neseniai turėjęs laikinąjį „Glory“ pasaulio čempiono diržą. Į trečią vietą pakilo S.Maslobojevo kartą jau nugalėtas 32-ejų metų brazilas Alexas Pereira, kuris yra dabartinis laikinasis „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas.

Geriausių pasaulio kikboksininkų dešimtukas pussunkio svorio kategorijoje:

1. Artiomas Vachitovas

2. Pavelas Žuravliovas

3. Alexas Pereira

4. Luisas Tavaresas

5. Donegi Abena

6. Sergejus Maslobojevas

7. Stephane‘as Susperregui

8. Felipe Michelleti

9. Zinedine‘as Hameuras-Lainas

10. Danyo Ilunga

„Glory“ pussunkio svorio kategorijos reitinge S.Maslobojevas neseniai pakilo į 9-ą vietą. Tai irgi yra jo karjeros rekordas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton