Carlosas Tevezas | AP/Scanpix nuotr.

Carlosas Tevezas | AP/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani pareiškė, kad jis visada palaiko ryšį su Carloso Tevezo agentu, todėl puolėjas šią vasarą gali persikelti į Milaną.

Argentiniečio sutartis su „Manchester City“ klubu galioja iki 2014 metų vasaros, todėl „Man City“ tikriausiai parduos puolėją šią vasarą, nes po metų jis klubą galėtų palikti kaip laisvasis agentas. Manoma, kad „Man City“ C.Tevezą sutiktų parduoti už maždaug 10 milijonų eurų.

C.Tevezu domisi ir Turino „Juventus“ klubas, tačiau A.Galliani teigia, kad puolėjas tikrai nepersikels į „Juventus“ ekipą.

„Carlitosas manęs tikrai neišduos ir neišvyks į „Juventus“ klubą“, - kalbėjo A.Galliani, kuris prieš tai žurnalistams parodė sms žinutę iš C.Tevezo agento Cia Joorabchiano.

„Man labai patinka Carlitosas. Jis grėsmingas žaidėjas. Jo alga? Su tuo problemų tikrai nebus, kadangi Tevezas yra pasiruošęs susimažinti savo algą, kad tik galėtų atvykti pas mus“, - tęsė A.Galliani.

S.El Shaarawy | LaPresse/Scanpix nuotr.
S.El Shaarawy | LaPresse/Scanpix nuotr.

Vakar rašėme, kad „Man City“ labai susidomėjo „Milan“ puolėju Stephanu El Shaarawy, tačiau A.Galliani paneigė šiuos gandus.

„Kas pasakė, kad El Shaarawy paliks mus? To tikrai nebus. Mes taip pat nesulaukėme pasiūlymų už Keviną Prince‘ą Boatengą“, - užbaigė A.Galliani.

Išvykti iš „Milan“ nenori ir pats S.El Shaarawy, kuris kalbėjo: „Nemanau, kad paliksiu „Milan“. Jei „City“ manęs tikrai nori, tai mane pamalonina, bet aš noriu likti „Milan“ klube.

„Čia jaučiuosi tikrai puikiai. Manimi pasitiki klubas, treneris ir komandos draugai. Tik jų dėka aš dabar žaidžiu nacionalinėje rinktinėje“, - užbaigė jaunasis „Milan“ puolėjas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų