Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Naujasis Londono „Tottenham“ treneris Jose Mourinho greitai įvedė savo tvarką klube ir pažėrė reikalavimų sąrašą savo futbolininkas. Vienas jų – specialus draudimas.

Portugalas patvirtino, kad uždraudė savo futbolininkams žiūrėti vaizdus ar nuotraukas iš liūdnai pagarsėjusias šio sezono rungtynes su Miuncheno „Bayern“, kurias „Tottenham“ pralaimėjo net 2 – 7.

„Uždraudžiau žiūrėti bet kokius vaizdus iš tų rungtynių. Pats tas rungtynes žiūrėjau porą kartų. Aš, mano trenerių komanda ir analitikai bandome išnagrinėti kiekvieną tų rungtynių aspektą, bet mano futbolininkai jų žiūrėti negali. Mes ketiname fokusuotis į save, o ne „Bayern“.

Ketiname bandyti išvystyti savo žaidimo modelį, su skirtingais kūnais, fazėmis ir žaidėjais. Yra tam tikras žaidimo braižas, kurį stengiamės demonstruoti, todėl bandome išsiugdyti tokio žaidimo principus. Būtent tam ir skiriame visą savo dėmesį“, – teigia J.Mourinho.

Būtent prieš „Bayern“ Londono klubas ir sužais paskutines UEFA Čempionų lygos rungtynes grupių etape. Tiesa, abejoms komandoms šis susitikimas didelės reikšmės jau nebeturės, kadangi jos abi jau turi vietas atkrentamajame etape.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.