Ansu Fati | Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ antrus metus iš eilės nepavyko peržengti UEFA Čempionų lygos grupių etapo barjero. Šį kartą jų viltis nubraukė septyniolikmečio Ansu Fati taiklus šūvis.

Paskutinėse grupių etapo rungtynėse namuose žaidę Antonio Conte futbolininkai turėjo pripažinti „Barcelona“ ekipos pranašumą rezultatu 2 – 1.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse buvo neįskaityti net keturi įvarčiai, trys iš jų – į katalonų vartus. Visi jie neįskaityti dėl nuošalių.

„Barcelona“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai 23-ią minutę pasižymėjo Carlesas Perezas, tačiau dar prieš pirmo kėlinio pabaigą rezultatą išlygino Romelu Lukaku.

Galiausiai viską nulėmė jaunojo A.Fati pasirodymas aikštėje. Po keitimo į ją žengęs futbolininkas praktiškai pirmoje savo atakoje sužaidė vadinamąja „sienele“ su komandos draugu ir fantastišku smūgiu nuo virpsto garantavo katalonų pergalę.

Tai reiškia, kad „Inter“ liko trečioje grupės vietoje ir savo pasirodymą tęs tik Europos lygos turnyre. Nė vieno pralaimėjimo taip ir nepatyrusi „Barcelona“ žais Čempionų lygos atkrentamosiose.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 12-11 Bayer Leverkusen 0 - 2 Juventus
Tre 12-11 Club Brugge 1 - 3 Real Madrid
Tre 12-11 PSG 5 - 0 Galatasaray
Tre 12-11 Olympiakos Piraeus 1 - 0 Crvena Zvezda
Tre 12-11 Atletico Madrid 2 - 0 Lokomotiv Moscow
Tre 12-11 Bayern Munich 3 - 1 Tottenham Hotspur
Tre 12-11 Dinamo Zagreb 1 - 4 Manchester City
Tre 12-11 Shakhtar Donetsk 0 - 3 Atalanta