„Bešiktaš“
Rungtynės prasidės 19:00
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Ramunė Maleckienė | hockey.lt nuotr.

Ramunė Maleckienė | hockey.lt nuotr.

Lietuvos moterų rinktinė pralaimėjimu užbaigė pasaulio moterų ledo ritulio čempionatą.

Dvi pergales iškovojusios lietuvės pasibaigus visiems mačams sužinojo ne pačias linksmiausias naujienas – po paties nemaloniausio scenarijaus mūsų rinktinė liko penktoje pozicijoje galutinėje turnyro rikiuotėje. Visgi, gerų naujienų buvo ir pasibaigus pirmenybėms: Lietuvos rinktinės lyderės – Emilija Simonsen ir Klara Miuller buvo atitinkamai išrinktos geriausia turnyro vartininke, bei geriausia puolėja.

Pasibaigus čempionatui rinktinės kapitonė Ramunė Maleckienė teigė, jog šis čempionatas pranoko pirminius rinktinės lūkesčius.

„Šių metų čempionatas tikrai pranoko mūsų lūkesčius, kadangi mes esame komanda, kuri pirmą kartą Lietuvos istorijoje dalyvavo pasaulio moterų ledo ritulio čempionatuose. Todėl sakyčiau, kad mes tikrai gana galingai sužaidėme su visomis komandomis. Mums pritrūko fizinio pasirengimo, technikos, įgūdžių, o tai mes tikrai sieksime pagerinti kitam sezonui.

Noriu pasveikinti ir priešininkes: jos tikrai yra techniškesnės, turi didesnę patirtį dalyvaujant pasaulio čempionatuose“, - po mačo kalbėjo puolėja.

Kalbėdama apie kitus metus „HC Amber“ klube trenerės pareigas taip pat užimanti R. Maleckienė buvo įsitikinusi, jog kitąmet rinktinė atrodys dar geriau.

„Kitų metų perspektyvos, manau, kad yra didesnės: visos merginos tikrai pasitemps, o galbūt sulauksime ir užsienyje žaidžiančių merginų, kurios galėtų prisijungti. Bet kuriuo atveju, pirmas žingsnis padarytas, o toliau mes jau judėsime į priekį su dideliu noru ir jau didesniais lūkesčiais.“

Lietuvos rinktinės įvarčiai:
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …