Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai laimėjo lemiamas rungtynes UEFA Čempionų lygos grupių etape ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Jiems tai padaryti leido pergalė prieš „Salzburg“ rezultatu 2 – 0.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai viską išsprendė dar neįpusėjus antram kėliniui, kai vos per vieną minutę nubaudė varžovus dviem žaibiškais įvarčiais.

57-ą minutę atliko smūgį galva iš netolimo atstumo, kurio „Salzburg“ vartininkas atremti nesugebėjo. Jau kitą minutę taikliu smūgiu džiaugėsi ir Mohamedas Salah.

Tai reiškia, kad „Liverpool“ E grupėje užėmė pirmą vietą, tuo tarpu trečią vietą užėmę „Salzburg“ savo pasirodymą tęs Europos lygoje.

Antroje vietoje liko „Napoli“, kurie taip pat iškovojo pergalę. Jie rezultatu 4 – 0 sutriuškino vos vieną tašką per šešis susitikimus iškovojusius „Genk“.

Tris įvarčius šiose rungtynėse pelnė Arkadiušas Milikas, o dar vieną taiklų šūvį pridėjo ir nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėjęs Driesas Mertensas.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 12-11 Bayer Leverkusen 0 - 2 Juventus
Tre 12-11 Club Brugge 1 - 3 Real Madrid
Tre 12-11 PSG 5 - 0 Galatasaray
Tre 12-11 Olympiakos Piraeus 1 - 0 Crvena Zvezda
Tre 12-11 Atletico Madrid 2 - 0 Lokomotiv Moscow
Tre 12-11 Bayern Munich 3 - 1 Tottenham Hotspur
Tre 12-11 Dinamo Zagreb 1 - 4 Manchester City
Tre 12-11 Shakhtar Donetsk 0 - 3 Atalanta