Anthony Joshua ir Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua ir Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

 Saudo Arabijoje 30-metis meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas nesugebėjo apginti WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų prieš 30-metį britą Anthony Joshua. Britas atsirevanšavo po sensacingo pralaimėjimo techniniu nokautu birželio 1 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV). Revanšinėje kovoje prireikė visų 12 raundų. Po jų teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę britui (118:110, 118:110, 119:109).

Po kovos boksininkai apsikabino, išreiškė pagarbą vienas kitam ir apsikeitė keletu žodžių. A.Joshua vėliau duotame interviu atskleidė, ką pašnibdžėjo į ausį A.Ruizui: „Niekada nepasiduok, kad ir kaip dabar būtų sunku. Esi puikus vyras, tai svarbiausia, be to, tu ir puikus čempionas. Niekada nepasiduok ir toliau siek svajonės.“

„Boksas yra labai sunki sporto šaka, bet Andy jau sukūrė savo legendą ir paliko pėdsaką bokso istorijoje. Džiaugiuosi, kad abu prisidėjome prie vienas kito legendų. Aš po kovos jam patapšnojau per petį ir pasakiau, kad mes dar susimatysime“, - pridėjo A.Joshua.

Kitas brito varžovas dar neaiškus, bet kalbama, kad A.Joshua jau norėtų grįžti kovoti į Didžiąją Britaniją, kurioje savo gerbėjams nesirodė nuo pat 2018 m. rugsėjo, kai kovėsi su Aleksandru Povetkinu.

„Didžiojoje Britanijoje yra naujas ir gražus „Tottenham“ stadionas. Rimtai svarstome galimybe ten surengti kitą kovą. Yra daug variantų pasaulyje, bet Anthony nori kovoti namuose. Su „Spurs“ kalbėjome ir apie galimybę rengti Joshua kovą su Ruizu, bet tuomet negalėjome suderinti datos, nes stadionas buvo užimtas. Visgi, jau tada supratome, kad stadiono valdytojai ateityje norėtų rengti Joshua kovą, tad galbūt atnaujinsime derybas“, - sakė čempiono vadybininkas Eddie Hearnas.

Jam pritarė ir pats A.Joshua: „Tai būtų mega įvykis visai šaliai. Pažiūrėkite, kiek britų atvyko į Saudo Arabiją palaikyti manęs. Dabar aš parvežu visus diržus namo, tad susidomėjimas sunkiasvorių boksu tik dar labiau išaugs. Ginti diržus namuose būtų ypatingas jausmas. Galbūt geriausia būtų kovoti prieš britą, bet jei to nepavyks padaryti, tuomet galėsiu kautis su reitingo lyderiu.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga