„Bayern“ | Scanpix nuotr.

„Bayern“ | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ labai prastai pradėjo naująjį sezoną ir Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse jau septyniais taškais atsilieka nuo lyderių. Dabar buvęs futbolininkas Lotharas Matthausas jiems prognozuoja sunkius metus.

Sunku buvo to tikėtis, tačiau po pirmųjų 14 turų Vokietijoje „Bayern“ užima vos septintą vietą. Per šį laikotarpį jie jau keturis kartus patyrė pralaimėjimą, dar tris kartus sužaidė lygiosiomis.

L.Matthausas mano, kad šiame sezone bavarams bus labai sudėtinga vėl apginti čempionų titulą, o kaip priežastį nurodė tai, kad ši komanda savo varžovams nebekelia baimės.

„Jų varžovai prarado baimės jausmą ir nuostabą, kuomet žaidžia su „Bayern“. Net jeigu tos komandos atsilieka, jos vis tiek tiki, kad gali sugrįžti į žaidimą ir laimėti. Kai kurioms tai netgi pavyksta. Anksčiau tai būdavo labai retas reginys.

Jeigu „Bayern“ ir toliau silpnės, o „M.Borussia“, „Leipzig“ ir „Borussia“ toliau žais stabiliai, šis sezonas bus labai sudėtingas.

Išskyrus „Bayern“ ir jų sirgalius, visi dėl tokios situacijos yra laimingi. Tačiau visi taip pat turėtų žinoti, kad niekuomet negalima anksčiau laiko „nurašyti“ čempionų“, – teigia L.Matthausas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.