Živilė Drėgvaitė | Youtube.com nuotr.

Živilė Drėgvaitė | Youtube.com nuotr.

 Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei pasaulio čempionate Bulgarijoje šiandien teko antrą kartą pripažinti varžovių persvarą – po atkaklaus mūšio lietuvės 2:4 buvo priverstos pripažinti Rumunijos rinktinės pranašumą.

Prieš šias rungtynes, nepaisant puikaus Lietuvos rinktinės starto šiose pirmenybėse, rungtynių favoritėmis buvo laikytos pastaruosius kelis metus aukštesniame divizione žaidusios Rumunijos ledo ritulininkės. Visgi, įrodyti savo pranašumą rumunėms pavyko tik pačioje mačo pabaigoje, o po šių rungtynių rinktinės kapitonės asistentė Živilė Drėgvaitė buvo įsitikinusi, jog varžovės tikrai lengvai nepamirš šios kovos ir ypač netikėtai kritusio antrojo įvarčio.

„Šiandienos varžovės tikrai buvo labai pajėgios. Rumunijos rinktinė pernai metais iškrito iš aukštesnio diviziono, tad patys suprantate ką tai reiškia. Žinoma, mes irgi esame savimi pasitikinčios ir manau, kad tą netikėtą įvartį Rumunijos rinktinės vartininkė atsimins labai ilgai“ , - po mačo kalbėjo puolėja.

Kalbėdama apie patį mačą rinktinės narė pripažino, jog šiandien žaidime trūko disciplinos, o po nesėkmingo pirmojo kėlinio merginoms atsitiesti padėjo žiūrovų suteiktas palaikymas.

„Stengėmės ant ledo atiduoti visas jėgas. Galiu pasakyti, kad mūsų žaidime pritrūko disciplinos, buvo daug nereikalingų pražangų, o tai mums kainavo papildomus įvarčius. Pirmasis kėlinys mums nesiklostė ir pradėjo trūkti motyvacijos, bet sirgaliai puikiai užvedė ir nuo antrojo kėlinio mes įsibėgėjome ir nors mūsų svajonė laimėti neišsipildė – kovosime toliau. Rytoj turime laisvą dieną ir po jos laukia paskutinė lemiama kova.“

Pirmadienį pasaulio ledo ritulio čempionate bus laisva diena, o antradienį 13:00 val. Lietuvos rinktinė stos į akistatą su Pietų Afrikos Respublikos komanda. Po trijų turų ši rinktinė turi 9 taškus ir nusileidžia tik Rumunijos ledo ritulininkėms. Pergalė per pagrindinį laiką šiame mače lietuvėms garantuotų bent jau bronzos medalius.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley