Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį WBA (Super), IBF, WBO ir IBO pasaulio čempionų titulų neteko meksikietis Andy Ruizas, kuomet po dvylikos raundų kovos vienbalsiu teisėjų sprendimu pralaimėjo prieš tai jo įveiktam Anthony Joshua.

Prieš revanšinę kovą A.Ruizas svėrė 283 svarus (128,37 kg) ir tai buvo didžiausias jo svoris nuo pat 2009 metų ir 15 svarų didesnis nei per pirmąją jų kovą.

A.Ruizas svėrėsi su rūbais ir sombrero, o dėl sumaišyto svėrimų procedūros laiko jis buvo pavalgęs ir gėręs daug vandens. Visgi tada A.Ruizas kalbėjo, kad jo tikrasis svoris yra apie 267 svarus (121,1 kg) ir jis norėtų sverti daugiau, nes tada jaustųsi stipresnis.

Po gana nesėkmingai pasibaigusios kovos A.Ruizas pripažino savo klaidą ir visiškai pakeitė savo mąstyseną. Paaiškėjo, kad treneris Manny Roblesas norėjo, kad A.Ruizas į sporto salę sugrįžtu liepą, tačiau A.Ruizas savo treniruotes pradėjo tik rugsėjį.

„Aš tikrai svėriau per daug. Visi man sakė, kad esu per daug sunkus, tačiau aš jų nesiklausiau. Manau, kad vakarėliai prigavo mane“, – spaudos konferencijoje po kovos sakė A.Ruizas. „Aš stengiausi treniruotis pats, mano pasitikėjimas buvo per daug didelis. Atsiprašau savo trenerio Ma.Robleso ir savo tėčio. Aš privalėjau jų klausyti. Taip pat manau, kad per vėlai pradėjau treniruotes. Nenoriu sakyti, kad trys mėnesiai vakarėlių mane paveikė, tačiau privalau jums sakyti tiesą. Pasimokiau iš klaidų, esu vis dar jaunas ir džiaugiuosi, kad galiu mokytis dabar, nes manęs dar laukia daug puikių kovų“.

Paklausus, ką A.Ruizas darytų kitaip, meksikietis turėjo paprastą atsakymą.

„Klausytis savo trenerio ir tėčio, būti labiau susikoncentravus į kovą, žiūrėti į ją rimčiau. Nėra jokių pasiteisinimų – treniruotis sunkiau ir rimčiau“, – kalbėjo A.Ruizas.

Tuo tarpu treneris M.Roblesas nekritikavo savo auklėtinio.

„Kaip treneris, privalai būti su savo kovotoju šimtu procentų. Mes nesame pirmas kovotojas ar treneris, kai įvairūs dalykai nutinka treniruočių stovykloje“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Pala
2019-12-08 18:03:10
Nesuprantu,tokiam lygį vyksta boksas,o jis nusigers eina boksuotis. Čia apie trilogija nei kalbos nėra.
Atsakyti
Dede
2019-12-08 15:35:40
100% viskas surežisuota nuo pirmos kovos bukagalviam durinti
Atsakyti
m
2019-12-08 13:15:10
Gali tereniruotis kiek nori - prie tokios taktikos kokios Joshua laikesi, mexikieciui nebuvo sansu apiboxuot ji. Neisivaizduoju kokiu budu galima laimeti pries daug aukstesni, greitesni, istvermingesni priesininka kai tas laikosi atstumo ir akademiskai boxuojasi.
Atsakyti
221
2019-12-08 12:09:27
Dusnos atmaskes tesliau
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton